Zanim coś osiągniesz, musisz czegoś od siebie oczekiwać.

Michael Jordan


Galeria Zdjęć Filmy Forum

News

ZAPRASZAMY NA ZAKOŃCZENIE SEZONU Z JAS-KÓŁKAMI!

image

12.10.2019 21:36, Szatkowska Aleksandra
Sezon powoli zmierza ku końcowi, więc i my, jak co roku, chcemy go godnie pożegnać i uczcić! Szczegóły w newsie! Prosimy śledzić także na bieżąco komentarze!
Kiedy?
Sobota 19 października 2019.

Gdzie i o której?
Zbiórka godzina 13:00 pod McDonaldem w Jastrzębiu-Zdroju, godzina 14:00 start w Dębowcu.

Trasa?
Pętla o długości 12,3 km pokonywana 3 razy + dojazd do linii mety na pierwszym kółku 2 km. Trasę pętli znajdziecie TUTAJ.


Godzina startu jest podana orientacyjnie - o dokładnej godzinie decyduje Prezes na miejscu, po krótkiej odprawie technicznej.
Zapraszamy wszystkich chętnych na ostatnie zawody w tym sezonie organizowane przez Klub. My zapewniamy świetną zabawę, emocjonującą rywalizację i doborowe towarzystwo, a Wy zabierzcie ze sobą dobre humory i rowery ;-).
Po zawodach, pod wieczór, zapraszamy na wspólną posiadówkę w rodzinnej atmosferze, podsumowującą tegoroczny sezon, a doskonale wiecie, że jest co podsumowywać!

UWAGA!
Zawody mają charakter treningu! Naszym celem jest przede wszystkim świetna zabawa z nutką rywalizacji! Klub nie zapewnia obstawy trasy, jedziemy w ruchu otwartym i obowiązują nas przepisy kodeksu ruchu drogowego! Każdy jest odpowiedzialny za swoje bezpieczeństwo, a je bezapelacyjnie stawiamy na pierwszym miejscu!

UWAGA!
Prosimy zabrać ze sobą numery startowe! Osoby, które ich nie posiadają, dostaną na miejscu.


Śledźcie na bieżąco komentarze i do zobaczenia na zawodach!

Komentarze

14.10.2019 08:48:14,MARCIN WRÓBEL

Nieobecny! Praca wzywa! Do zobaczenia w lutym na spotkaniu zimowym ;) Odpowiadając na pytanie prezesa o firmę strojów na sezon 2020r odpowiedzi udzieli Angela ;) Ps. Jeśli chodzi o termin "podsumowania sezonu" 19 X to zdecydowanie za szybko ! Co niektórzy jeszcze nie zdążyli odpocząć i zebrać myśli po wymagającym sezonie 2019, więc jak dla mnie terminem na takie posiedzenia w luźnej atmosferze jest listopad ;) Dodam, że za tydzień jest ostatni wyścig szosowy w Sobótce, więc dla niektórych jas-kółek sezon jeszcze trwa ;)

15.10.2019 14:50:50,Młynek Andrzej

Po zawodach, około 18.00 spotykamy się w pizzerii w Gołkowicach. Zakończenie Sezonu to nasz wyścig, a spotkanie po zawodach jest formą "odprężenia", na którym jest "bardzo luźna" gadka o pierdołach także. Jeśli chodzi o podsumowanie sezonu, plany i ważne decyzje w sprawie Klubu, to temu służy zebranie na początku roku. Oczywiście rozmawiać można o wszystkim, ale żadnych konkretnych decyzji w sobotę nie będziemy podejmować. Panowie i Panie, w Klubie są wieloletnie pewne tradycje, które nie podlegają żadnej dyskusji. Spotkanie w Gołkowicach odbędzie się bez względu na pogodę, także proszę o danie mi znać kto będzie, ponieważ muszę dać znać do lokalu ile osób będzie.

15.10.2019 20:42:41,Angelika Tlołka

Zgłaszam, że będę tylko na wieczornym spotkaniu. Pytanie mam tylko,która to pizzeria? Soprano?

16.10.2019 10:17:55,Młynek Andrzej

Pizzeria przy głównej drodze, przed skrzyżowaniem na granicę, po lewej stronie jadąc od Jastrzębia.

16.10.2019 10:24:34,Szatkowska Aleksandra

Czyli Soprano :)

17.10.2019 20:38:54,Młynek Andrzej

Trasę większość zna, ale Darek oznakował dziś, żeby było pro:)

23.10.2019 20:02:07,Kukla Piotr

Dziękuję za organizację kolejnej edycji kultowego już wyścigu klubowego na Zakończenie Sezonu. Oprawa i zabezpieczenie trasy perfekcyjne, lepsze niż na wielu innych wyścigach. Na starcie zabrakło kilku mocnych zawodników ale mimo to rywalizacja była bardzo ciekawa i zacięta. Trudna trasa i mający duży wpływ na przebieg wyścigu a także tempo zrobiły swoje i już na pierwszej rundzie doszło do selekcji a także sytuacji która miała znaczny wpływ na dalsze ściganie i kolejność na mecie. Nie spodziewałam się że mój atak na pierwszej rundzie da mi zwycięstwo ale taki jest ten spory, nieprzewidywalny i ciekawy. Nie wiem jak wyglądało to z perspektywy kibica ale ja bawiłem się przednio. Miałem okazję obejrzeć zaciętą walkę o 3 miejsce i dalsze pozycje. Finisz z grupy zawsze wygląda ciekawie i w zależności od sytuacji nie zawsze wygrywa najsilniejszy. Jeszcze raz dzięki za wyścig i cały sezon. Mam nadzieję że w następnym roku znowu będziemy się spotykać na tego typu zawodach i więcej osób będzie się liczyć w walce o czołowe lokaty.


Najbliższe treningi


Ostatni trening
Trening 30 Kubalonka-Cieńków
Dnia 21.07.2024
Godzina: 07:00zobacz wszystkie

Najbliższe treningi juniorzy


Ostatni trening juniorzy
38 trening - szosa
Dnia 18.07.2024
Godzina: 09:00zobacz wszystkie

Najbliższe zawody
Rajd z metą na Równicy:15.09.2024 07:00

Cykl:06.10.2024 11:00


Najbliższe utramaratony


Ostatnie zawody
Cykl:07.04.2024 11:00
Rozegrano


Ostatnie ultramaratony
:01.01.1970 01:00
Rozegrano

zobacz wszystkieMarzena ErmOd 2004 roku we wrześniu spotykamy się na "Rajdzie z metą na Równicy". Zbiórka jest na placu autobusowym przy KWK "Zofiówka". Wspólnie jedziemy do mostu w Ustroniu, gdzie zaczyna się podjazd pod Równicę. Po drodze można w każdym miejscu do nas dołączyć. Start wspólny do wyścigu jest na początku mostu i ścigamy się do linii poboru opłat na Równicy (5 km). Po przyjechaniu wszystkich uczestników udajemy się na mały poczęstunek do schroniska. Zapraszamy wszystkich chętnych.

logo


Ustroń, ul. Skalica

ostatnie wyniki


Stowarzyszenie Klub Kolarski JAS-KÓŁKA zrzesza amatorów dwóch kółek. Naszą kadrę tworzą zarówno rowerzyści, którzy cenią sobie przejażdżki po okolicy, jak i Ci, którzy lubią się pościgać w różnych amatorskich wyścigach. Organizujemy treningi, obozy oraz wyścigi w wspólnym gronie, na które zapraszamy wszystkich chętnych. Członkostwo w klubie jest dla wszystkich, którzy zaakceptują Statut i uchwały oraz uzyskają akceptację Zarządu. Jednym zdaniem - JAS-KÓŁKA jest otwarta dla wszystkich.

skład

19 stycznia 2013r. odbyło się zebranie założycielskie, na którym klub, w obecności 22 osób, przyjmuje oficjalną nazwę Stowarzyszenie Klub Kolarski JAS-KÓŁKA. W skład zarządu wchodzą: Andrzej Młynek - prezes, Eugeniusz Małyjurek - członek, Dariusz Puzoń - członek. Zaś Komisję Rewizyjną tworzą: Marcin Kowol - przewodniczący, Bartłomiej Pala - członek, Piotr Piwoński - członek. 22 lutego zostajemy zarejestrowani w Urzędzie Miasta, otrzymujemy numer ewidencyjny 44. 1 marca otrzymujemy REGON nr 243193367, a 4 marca NIP nr 6332231649. 3 marca startuje strona internetowa www.jas-kolka.pl.
W dniu 13.06.2021r. odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze, na którym podsumowano ostatnie cztery lata i wybrano nowe władze klubu. Po wspólnym głosowaniu na stanowisku Prezesa pozostał Andrzej Młynek, do Zarządu zostali powołani Dariusz Puzoń, oraz Dominik Rygała, a do Komisji Rewizyjnej wybrano Marcina Kowola, Sebastiana Matuszaka i Eugeniusza Małyjurka.

statut