Zanim coś osiągniesz, musisz czegoś od siebie oczekiwać.

Michael Jordan


Galeria Zdjęć Filmy Forum

News

ZAPRASZAMY NA OFICJALNE ROZPOCZĘCIE SEZONU Z JAS-KÓŁKAMI!

image

14.03.2022 17:12, Szatkowska Aleksandra
Jedna Jas-Kółka wiosny nie czyni, ale cały peleton Jas-Kółek sprawia, że wiosna wychodzi im na spotkanie zza rogu!
Szczegóły w poście!Kiedy?
Niedziela 27 marca 2022 r.

O której?
11:00 zbiórka pod Orlenem i Biedronką w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Granicznej
OKOŁO 12:00 Hażlach - miejsce startu

Trasa?
KLIKNIJ TUTAJ

Przed startem pamiątkowe zdjęcie grupowe oraz krótka odprawa, na mecie oczywiście wspólna posiadówka. Prosimy zabrać ze sobą dobre humory, my gwarantujemy świetną zabawę z nutką rywalizacji w doborowym towarzystwie.

UWAGA!
Klub nie zapewnia obstawy trasy! Jedziemy w otwartym ruchu drogowym i obowiązują nas przepisy kodeksu ruchu drogowego! Najważniejsze jest bezpieczeństwo i to je stawiamy na pierwszym miejscu! Każdy jest odpowiedzialny za siebie i startuje w zawodach na własną odpowiedzialność!

UWAGA!
Prosimy zabrać ze sobą numery startowe. Jeśli ktoś nie posiada swojego, otrzyma go na miejscu od Klubu.

Szykujcie formę, bo czasu zostało niewiele! Nie zapomnijcie o dobrych humorach i widzimy się w Hażlachu.

Prosimy śledzić na bieżąco komentarze - podany termin jest terminem I, w razie niesprzyjającej pogody zawody zostaną przełożone, a taka informacja pojawi się w komentarzach pod postem!

Komentarze

15.03.2022 10:01:37,Młynek Andrzej

W tym roku wrócimy do jednej z pierwszych naszych tras na rozpoczęcie. Jest jedno niewygodne miejsce, z którym trzeba sobie dać radę. Most w Dębowcu, problem polega na tym, że pierwszeństwo mają z przeciwka i jeśli nie ma przed nami samochodu, to jest wszystko ok, ale jak się auto jakieś zatrzyma, to nas wyhamuje. Moja rada, nie dać się wyprzedzić przed mostkiem. Jest także skręt w lewo z głównej drogi, ale jest on pod górkę i nie powinien wpłynąć na wyniki rywalizacji. To jest pierwszy termin, w razie złych prognoz, w piątek wieczorem przesunę na kolejny tydzień. Do zobaczenia na starcie.

25.03.2022 19:53:56,Młynek Andrzej

W niedzielę odprawa koło stacji na Babilonie około 12.00. Po wszystkich uzgodnieniach, przejeżdżamy na start.

25.03.2022 20:44:29,Młynek Andrzej

Po czasówce mam nadzieję, że wszyscy pojedziemy na kawkę do Dębowca:)

28.03.2022 20:28:34,Młynek Andrzej

Wyniki są opublikowane na stronie. Trochę to trwało, ponieważ komisja zastanawiała się nad dyskwalifikacją pierwszej trójki, non stop te same nazwiska na podium:) A tak na serio bardzo dziękuję wszystkim za uczestnictwo tak liczne. Pogoda, atmosfera dopisała. Wielkie dzięki za obstawę naszych zawodów. Gratulacje dla Amadeusza, kolejny raz Jas-Kółki zostawił za plecami. Wielkie słowa uznania dla Piotrusia, taki wynik, mimo awarii przerzutki, szkoda, bo mogła JAs-Kółeczka wygrać te zawody, ale co się..... Ja z wyniku jestem zadowolony, początek sezonu nigdy nie jest dla mnie, ale w tym roku juniorzy podciągnęli mnie. Jeszcze raz wielkie dzięki.

28.03.2022 21:24:51,Szymon Opach

Dziękuję za zawody 😁 pogoda dopisała. Po ciężkiej zimie i tak planinimum wykonany. Płaskie odcinki idą mi dobrze, ale nad podjazdami muszę pracować bo czuje się jakbym miał wyzionąć ducha 😅 mam nadzieję że ten rok będzie szczęśliwy jeśli chodzi o zdrowie i będzie coraz lepiej. Gratulacje dla wszystkich i dzięki za rywalizację.

28.03.2022 21:47:41,Sieńko Marek

Czasówka dość wymagająca, wiatr nie pozwolił na szybszą jazdę na bardziej płaskim odcinku, ale jestem baaardzo zadowolony. Moje miejsce w dziesiątce bardzo mnie zaskoczyło i ucieszyło:) Gratuluję wszystkim, a najbardziej "kosmitom" z czołówki:)

28.03.2022 23:11:35,Mosioł Norbert

Zawody ciekawe - trasa trudna do jednoznacznej oceny niby większość pod czasówkę ale końcówka (dwa podjazdy) to już inna bajka. Jak dla mnie udział super - była motywacja aby wcześniej zacząć sezon :):). Dziękuję i pozdrawiam.

29.03.2022 15:38:48,Przybyłowski Marcin

Dziękuję za możliwość uczestnictwa waszym rozpoczęciu sezonu. Gratulacje dla wszystkich uczestników. Elegancka sprawa, że cała trasa czasówki jest na strawie. Na pewno jeszcze się pościgami ze swoim cieniem.

30.03.2022 14:36:06,Kukla Piotr

Dzięki za organizację kolejnych zawodów klubowych. Pogoda dopisała, frekwencja mogła być lepsza ale termin najwidoczniej nie wszystkim odpowiadał. Po 2 latach udało się rozpocząć sezon wiosną w tradycyjnej formie. Trasa była trudna a przeciwny wiatr tylko dodał smaku rywalizacji. Ja tym razem przegrałem w własnymi słabościami a konkretnie sprzętem, awaria osprzętu elektrycznego okazała się bardziej poważna niż sądziłem i dobrze, że udało mi się przejechać tą trasę. Miałem realną szansę na dużo lepszy czas niż udało się wykręcić. Gratulacje dla wszystkich co zdecydowali się na start w zawodach a dla czołowych zawodników za bardzo dobre czasy. Te same nazwiska w czołówce od dłuższego czasu to nie jest przypadek, to po prostu ogólnopolska czołówka i trzeba być dumnym z tego, że tacy zawodnicy pojawiają się na klubowych zawodach. Do zawodowców nam daleko, łączy nas wspólna pasja i to jest najważniejsze, niektórzy za dużą wagę przykładają do wyników które nie są najważniejsze. Do zobaczenia na treningach i kolejnych zawodach, może już w mocniejszej stawce.

30.03.2022 19:31:07,Rygała Dominik

Dzięki za wspólną rywalizację i organizację, dobrze wrócić do normalności. Gratulacje dla wszystkich za wysiłek. TOP 10 obecnie dla mnie nieosiągalny. A po zawodach dobra kawa i przyjemne rozmowy.


Najbliższe treningi
Trening 23 - Terlicko
Dnia 15.06.2024
Godzina: 08:00Ostatni trening
Trening 22
Dnia 09.06.2024
Godzina: 11:00zobacz wszystkie

Najbliższe treningi juniorzy


Ostatni trening juniorzy
27 trening - szosa - Równica
Dnia 14.06.2024
Godzina: 08:00zobacz wszystkie

Najbliższe zawody
Rajd z metą na Równicy:15.09.2024 07:00

Cykl:06.10.2024 11:00


Najbliższe utramaratony


Ostatnie zawody
Cykl:07.04.2024 11:00
Rozegrano


Ostatnie ultramaratony
:01.01.1970 01:00
Rozegrano

zobacz wszystkieMarzena ErmOd 2004 roku we wrześniu spotykamy się na "Rajdzie z metą na Równicy". Zbiórka jest na placu autobusowym przy KWK "Zofiówka". Wspólnie jedziemy do mostu w Ustroniu, gdzie zaczyna się podjazd pod Równicę. Po drodze można w każdym miejscu do nas dołączyć. Start wspólny do wyścigu jest na początku mostu i ścigamy się do linii poboru opłat na Równicy (5 km). Po przyjechaniu wszystkich uczestników udajemy się na mały poczęstunek do schroniska. Zapraszamy wszystkich chętnych.

logo


Ustroń, ul. Skalica

ostatnie wyniki


Stowarzyszenie Klub Kolarski JAS-KÓŁKA zrzesza amatorów dwóch kółek. Naszą kadrę tworzą zarówno rowerzyści, którzy cenią sobie przejażdżki po okolicy, jak i Ci, którzy lubią się pościgać w różnych amatorskich wyścigach. Organizujemy treningi, obozy oraz wyścigi w wspólnym gronie, na które zapraszamy wszystkich chętnych. Członkostwo w klubie jest dla wszystkich, którzy zaakceptują Statut i uchwały oraz uzyskają akceptację Zarządu. Jednym zdaniem - JAS-KÓŁKA jest otwarta dla wszystkich.

skład

19 stycznia 2013r. odbyło się zebranie założycielskie, na którym klub, w obecności 22 osób, przyjmuje oficjalną nazwę Stowarzyszenie Klub Kolarski JAS-KÓŁKA. W skład zarządu wchodzą: Andrzej Młynek - prezes, Eugeniusz Małyjurek - członek, Dariusz Puzoń - członek. Zaś Komisję Rewizyjną tworzą: Marcin Kowol - przewodniczący, Bartłomiej Pala - członek, Piotr Piwoński - członek. 22 lutego zostajemy zarejestrowani w Urzędzie Miasta, otrzymujemy numer ewidencyjny 44. 1 marca otrzymujemy REGON nr 243193367, a 4 marca NIP nr 6332231649. 3 marca startuje strona internetowa www.jas-kolka.pl.
W dniu 13.06.2021r. odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze, na którym podsumowano ostatnie cztery lata i wybrano nowe władze klubu. Po wspólnym głosowaniu na stanowisku Prezesa pozostał Andrzej Młynek, do Zarządu zostali powołani Dariusz Puzoń, oraz Dominik Rygała, a do Komisji Rewizyjnej wybrano Marcina Kowola, Sebastiana Matuszaka i Eugeniusza Małyjurka.

statut