Brak wiary powoduje, że ludzie boją się przekraczać swoje granice, a ja uwierzyłem w siebie.

Muhammad Ali


Galeria Zdjęć Filmy Forum

News

ZAKOŃCZENIE SEZONU

image

30.09.2023 13:42, Młynek Andrzej
     Zapraszamy na wyścig na zakończenie sezonu, który odbędzie się 7 października.


        Spotykamy się 7 października na tradycyjnym Zakończeniu Sezonu.

      Startujemy o 10,00 z lasku na Cichej i jedziemy do Landka, skąd ostro wystartujemy na rundy, które prowadzą przez Rudzicę, Wieszczęta, Łazy, Bielowicko, Roztropice. Rundę pokonujemy dwukrotnie, za trzecim razem w Wieszczętach kręcimy w prawo na metę, która usytuowana jest w tej miejscowości.

     W porównaniu z poprzednim rokiem mała zmiana na początku ścigania, w połowie podjazdu pod Rudzicę główną drogą, kręcimy w prawo do centrum Rudzicy i po przejechaniu eski wjeżdżamy już na rundy.

>>>LINK DO TRASY<<<

    Start z Landka około 11,00 po przyjeździe nas z Jastrzębia i szybkim ustaleniu szczegółów.


     Zapraszamy wszystkich dobrze zakręconych.

     Proszę zabrać numerki za sobą, kto nie ma otrzyma na miejscu.

     Zawody mają charakter wspólnego treningu i każdy jedzie na własną odpowiedzialność. Jedziemy w ruchu całkowicie otwartym i obowiązują nas przepisy ruchu drogowego.

    Każdy kto miło chce spędzić czas i ma ochotę na odrobinę rywalizacji jest bardzo mile widziany. Oprócz numerów zabrać obowiązkowo dobre humory.

    Zapraszamy.

Komentarze

06.10.2023 10:38:41,Marek Waldon

Ale szkoda że pracuje tego dnia :( DOBREGO ŚCIGANIA!

07.10.2023 15:55:09,Młynek Andrzej

Dzięki wszystkim za fajne ściganie. Wyniki opublikuję jutro, nie mam karteczki, ale przyjechali bracia i pozamiatali. Ja do drugiego podjazdu pod Łazy jechałem świetnie, niestety odczepili mnie na podjeździe. Jeszcze próbowałem gonić, ale odległość się powiększała. Od lasku już odpuściłem i samotnie dojechałem do mety. Gratulacje dla wszystkich, fajnie, że na naszych zawodach co niektórzy się już zadomowili, jest to dla nas miłe. Wielkie dzięki Oli i Tomkowi, niezawodni. Jeszcze raz wielkie, wielkie podziękowania dla wszystkich obecnych.

07.10.2023 17:27:05,Wiśniewski Marek

jak zawsze Andrzej perfect organizacja i wspaniała atmosfera, ciesze sie że mogłem uczestniczyć, choć moje kolarskie doświadczenie jest małe to ciąglę się uczę i pracuję nad formą. Postaram się w przyszłym roku częściej bywać. Pozdrawiam serdeczniei dziekuję

08.10.2023 09:39:51,Kukla Piotr

Ja również dziękuję za organizację kolejnych zawodów klubowych, jak zwykle Tomek i Ola stanęli na wysokości zadania i zapewnili świetną oprawę. Gratulacje dla wszystkich za udział i walkę na trasie. Ja nie byłem gotowy do ścigania, od dłuższego czasu mam problemy z kręgosłupem które nasiliły się w ostatnich tygodniach i kilka razy musiałem odpuścić. Zamiast klasycznej rozgrzewki wybrałem się ze znajomymi na Paintball i prawie spóźniłem się na start. Rywalizację potraktowałem jako świetną zabawę i nie przywiązywałem uwagi do wyniku. Walka o zwycięstwo rozegrała się między najmocniejszymi tego dnia i jedynym który próbował z nimi walczyć był Grześ. Dzięki również za cały sezon wspólnych zawodów i treningów. Nie wiem czy dalej będę jeździł w Jas-Kółkach, wiele będzie zależeć od planów jakie Klub będzie miał na kolejny sezon.

08.10.2023 18:27:09,Rygała Dominik

Dzięki za współzawodnictwo. Bardzo dobra trasa, nie ma na niej nudy, podjazd,zjazd,podjazd itd. Ola i Tomek dzięki za poświęcony czas, aby te zawody mogły się odbyć. Pogoda i frekwencja dopisała. Gratulacje dla wszystkich ,dla braci szczególne uznanie za wykręcone czasy. Piotruś, lecz się i wracaj do zdrowia. Ja osobiście jestem zadowolony, pomimo zerwanej linki od tylnej przerzutki. Pozdrawiam.


Najbliższe treningi
Trening 24 - Godula
Dnia 19.06.2024
Godzina: 16:00Ostatni trening
Trening 23 - Terlicko
Dnia 15.06.2024
Godzina: 08:00zobacz wszystkie

Najbliższe treningi juniorzy
29 trening - MTB
Dnia 18.06.2024
Godzina: 16:00
Junior
OpiekunOstatni trening juniorzy
28 trening - szosa
Dnia 17.06.2024
Godzina: 14:00zobacz wszystkie

Najbliższe zawody
Rajd z metą na Równicy:15.09.2024 07:00

Cykl:06.10.2024 11:00


Najbliższe utramaratony


Ostatnie zawody
Cykl:07.04.2024 11:00
Rozegrano


Ostatnie ultramaratony
:01.01.1970 01:00
Rozegrano

zobacz wszystkieMarzena ErmOd 2004 roku we wrześniu spotykamy się na "Rajdzie z metą na Równicy". Zbiórka jest na placu autobusowym przy KWK "Zofiówka". Wspólnie jedziemy do mostu w Ustroniu, gdzie zaczyna się podjazd pod Równicę. Po drodze można w każdym miejscu do nas dołączyć. Start wspólny do wyścigu jest na początku mostu i ścigamy się do linii poboru opłat na Równicy (5 km). Po przyjechaniu wszystkich uczestników udajemy się na mały poczęstunek do schroniska. Zapraszamy wszystkich chętnych.

logo


Ustroń, ul. Skalica

ostatnie wyniki


Stowarzyszenie Klub Kolarski JAS-KÓŁKA zrzesza amatorów dwóch kółek. Naszą kadrę tworzą zarówno rowerzyści, którzy cenią sobie przejażdżki po okolicy, jak i Ci, którzy lubią się pościgać w różnych amatorskich wyścigach. Organizujemy treningi, obozy oraz wyścigi w wspólnym gronie, na które zapraszamy wszystkich chętnych. Członkostwo w klubie jest dla wszystkich, którzy zaakceptują Statut i uchwały oraz uzyskają akceptację Zarządu. Jednym zdaniem - JAS-KÓŁKA jest otwarta dla wszystkich.

skład

19 stycznia 2013r. odbyło się zebranie założycielskie, na którym klub, w obecności 22 osób, przyjmuje oficjalną nazwę Stowarzyszenie Klub Kolarski JAS-KÓŁKA. W skład zarządu wchodzą: Andrzej Młynek - prezes, Eugeniusz Małyjurek - członek, Dariusz Puzoń - członek. Zaś Komisję Rewizyjną tworzą: Marcin Kowol - przewodniczący, Bartłomiej Pala - członek, Piotr Piwoński - członek. 22 lutego zostajemy zarejestrowani w Urzędzie Miasta, otrzymujemy numer ewidencyjny 44. 1 marca otrzymujemy REGON nr 243193367, a 4 marca NIP nr 6332231649. 3 marca startuje strona internetowa www.jas-kolka.pl.
W dniu 13.06.2021r. odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze, na którym podsumowano ostatnie cztery lata i wybrano nowe władze klubu. Po wspólnym głosowaniu na stanowisku Prezesa pozostał Andrzej Młynek, do Zarządu zostali powołani Dariusz Puzoń, oraz Dominik Rygała, a do Komisji Rewizyjnej wybrano Marcina Kowola, Sebastiana Matuszaka i Eugeniusza Małyjurka.

statut