Koncentracja to umiejętność myślenia zupełnie o niczym, wtedy gdy jest to absolutnie konieczne.

Ray Knight


Galeria Zdjęć Filmy Forum

News

XIII RAJD RÓWNICY I ZAPROSZENIE NA KOLEJNE ZAWODY

image

11.09.2016 17:03, Szatkowska Aleksandra
Na dzisiejszym Rajdzie z Metą na Równicy, organizowanym przez nasz Klub, pogoda dopisała, ale co najważniejsze dopisała również frekwencja, która była rekordowa!
Rajd Równicy jest naszą imprezą z najdłuższą tradycją i co roku cieszy się coraz to większym zainteresowaniem nie tylko wśród naszych zawodników, ale także wśród innych kolarzy. Jednak w tym roku na starcie zjawiło się ponad 30 zawodników, co jest zdecydowanym rekordem liczby uczestników wszystkich XIII edycji.

Rajd zaczął się o godzinie 7 w Jastrzębiu-Zdroju, skąd spokojnym tempem nasi kolarze dojechali do Ustronia pod Równicę, gdzie tradycyjnie zostało zrobione pamiątkowe zdjęcie, a następnie rzesza kolarzy ustawiła się na moście, gdzie znajdował się start faktycznego ścigania. Meta znajdowała się natomiast na linii poboru opłat za parking, czyli do przejechania zawodnicy mieli 5 km pod górę.

Nikogo chyba nie zaskoczy fakt, że zwycięzcą został nie kto inny jak Piotrek Kukla, który wjechał na metę z czasem 00:16:41 i tym samym obronił tytuł mistrza z zeszłego roku.
Całkowite wyniki można znaleźć TUTAJ.

Jest nam również niezmiernie miło powitać dwóch nowych zawodników w drużynie - kolarzy z Ukrainy, z których jeden z nich zajął dzisiaj drugie miejsce.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za tak liczny udział w kultowej już imprezie i za jak zawsze świetną atmosferę po wyścigu. Składamy również podziękowania dla rodzin zawodników, którzy zapewnili posiłek, doping oraz obsługę techniczną zawodów.


Mamy nadzieję, że w podobnej ciepłej i wręcz rodzinnej atmosferze spotkamy się na kolejnych naszych zawodach, czyli Horskiej Ćasovce z Hromadnym Startem na Javorovy, które odbędą się za tydzień w niedzielę 18 września. Szczegółów dotyczących godziny wyjazdu prosimy szukać już wkrótce w zakładce "Zawody" po prawej stronie.

Komentarze

11.09.2016 21:10:33,Młynek Andrzej

Dziękuję wszystkim za liczny udział, wspaniałą walkę na trasie, jak zwykle super ciasto, foto i doping. Graty dla czołówki, ale padł też rekord trasy, 25,19 min., rekord kobiecego wjazdu na naszym Rajdzie, coraz lepiej Agnieszka, teraz na Pucharze Równicy trzeba to potwierdzić, już widzę las rąk do pomocy:) Cieszy również coraz większa obecność dziewczyn na trasie naszego Rajdu, z roku na rok jest mały postęp. Miło powitać nowych kolegów w drużynie, robi się międzynarodowo w drużynie, cieszy to. Ja się ledwo zmieściłem w dziesiątce, "sukces", oby tak dalej. Jedenaście czasów poniżej 20 min., jeszcze tego nie grali, a kiedyś 20,50 min starczało do wygranej, chyba górka się spłaszcza. Rok temu na RT było 80 osób, u nas w tym roku 31, jeden kolega zaspał, kilku z podstawowej drużyny nie było, więc może być tłok na następny rok, nie wiem, czy nie zamknę trasy, mam to w planach. W następną niedzielę, jak pogoda pozwoli, to jedziemy na Javorowy, start o 8,00 spod McD. Do zobaczenia.

12.09.2016 07:39:42,Jaworek Wojciech

Gratulacje dla całej ekipy, pogoda dopisała i frekwencja wysoka, mieliśmy nie taki mały peleton. Dziękuję za wspólne kręcenie. Pozdrower.

12.09.2016 11:54:22,Młynek Tomasz

Dzięki za super ściganie, do rekordu życiowego brakło 3 sekund :(, ale czołówka (oprócz Piotrka oczywiście) już tylko 30 sekund przede mną :)

12.09.2016 15:37:58,Piotr Piwoński

Dzięki za rywalizację, a przede wszystkim za pyszny bufet ;)

12.09.2016 16:04:37,Niechaj Grzegorz

Dziękuję za rywalizację i rajdową atmosferę :) Ciasto jak zawsze pyszne :) 1km przed szczytem zjechałem do rowu straciłem równowagę i musiałem stanąć...

12.09.2016 17:28:17,Rygała Dominik

Dzięki za mile spędzony czas. Super rywalizacja na całej trasie, finisz przegrany o czwarte miejsce z Mareczkiem o długość 2-3 cm ;) Gratulacje dla Piotrka, oj ciężko mu dotrzymać koła ;) Bardzo dziękuję za dobrą atmosferę. Nie wyobrażam sobie tego rajdu bez udziału naszych Pań,kto by nam tak dopingował i serwował takie blachy ciast.Zaznaczam bardzo dobrych ciast. Już nie mogę się doczekać następnej edycji.

12.09.2016 18:08:56,Witek Artur

Fajny dzień, pierwszy ale zapewne nie ostatni dla mnie rajd na Równice. Dziękuję za napoje i pyszne ciastko i super atmosferę.Prośba o przesłanie mi na maila fotki przed startem oraz tuż przed metą bym miał ten wysiłek mój 111, mail: awitek1@poczta.onet.pl

12.09.2016 18:34:16,Grzybek Adam

Dziękuję za niedzielne dopołudniowe ściganie, ostrą rywalizację, kolarską atmosferę. Dla naszego cichego ... gratulacje. A to co było już pod schroniskiem to istne weselisko. Ukłon w stronę Pań za te słodkości,niebo w ustach. Warto było tam być dla tych chwil. Dziękuje.

12.09.2016 19:20:47,Matuszak Sebastian

Gratulacje dla zwycięzcy - Piotrek jak Ty wykręcasz taki czas nie jadąc na 100% to wielki szacunek dla Ciebie, dziękuję za świetną rywalizację, fajną atmosferę, Paniom za doping i za to przepyszne ciasto - niebo w gębie Pozdrawiam i do zobaczenia na szosie.

12.09.2016 20:32:09,Rygała Agnieszka

Dzięki za kolejną edycję z cyklu "Rajd z metą na Równicy", niezapomnianą atmosferę, fajne ściganie i przepyszne ciasta oraz doping (ukłon w stronę naszych miłych Pań). Gratulacje dla naszego kolegi Piotrusia, jesteś Wielki:). Andrzej dziękuje za słowa uznania, czas się faktycznie poprawił w stosunku do zeszłych lat, ale jeszcze dużo pracy przede mną, aby dorównać najlepszym ;)

13.09.2016 14:41:48,czepa roman

dziekuje za wspolna jazde.jak czas pozwoli to w przyszlym roku tez sie wybiore.pozdrawiam Roman Czepa

14.09.2016 12:02:56,Wiśniewski Marek

ja również dziękuję za możliwość jazdy z takimi wspaniałymi ludźmi jak wy Jas-Kółeczki . dziękuję również Adamowi za to że nalegał żebym pojechał dalej na Salmopol i Bielsko w drodze powrotnej kolejne wspaniałe doświadczenie a to co pokazywał na trasie kolega Darek wielki szacun ciągnął nas na kole całe 100 km . Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia

15.09.2016 10:36:06,Puzoń Dariusz

Dziękuję wszystkim za wspólne ściganie oraz pyszne ciasto i miłą atmosferę po zawodach. Gratulacje dla Piotrka, który nawet kontuzjowany nie dał nikomu szans oraz Agnieszki za poprawienie swojego czasu. Mój czas znowu poniżej 19 min.mogło być lepiej ale aktualny stan mojego zdrowia nie pozwala na więcej. Witamy w drużynie nowych kolegów i zapraszam Marka na wspólne treningi. Pozdrawiam i do zobaczenia na kolejnych zawodach.


Najbliższe treningi
XIV trening - Równica
Dnia 21.05.2025
Godzina: 16:00



Ostatni trening
XIII trening - TERLICKO
Dnia 11.05.2025
Godzina: 11:00



zobacz wszystkie

Najbliższe treningi juniorzy
Trening 15 - szosa
Dnia 21.05.2025
Godzina: 16:00
Junior
Opiekun



Ostatni trening juniorzy
Trening 14 - szosa
Dnia 20.05.2025
Godzina: 16:00



zobacz wszystkie

Najbliższe zawody
Górskie Mistrzostwa JAS-KÓŁEK:24.08.2025 09:00

Rajd z metą na Równicy:31.08.2025 09:00

Cykl:04.10.2025 10:00


Najbliższe utramaratony


Ostatnie zawody
Cykl:30.03.2025 11:00
Rozegrano


Ostatnie ultramaratony
:01.01.1970 01:00
Rozegrano

zobacz wszystkie



Marzena Erm



Od 2004 roku we wrześniu spotykamy się na "Rajdzie z metą na Równicy". Zbiórka jest na placu autobusowym przy KWK "Zofiówka". Wspólnie jedziemy do mostu w Ustroniu, gdzie zaczyna się podjazd pod Równicę. Po drodze można w każdym miejscu do nas dołączyć. Start wspólny do wyścigu jest na początku mostu i ścigamy się do linii poboru opłat na Równicy (5 km). Po przyjechaniu wszystkich uczestników udajemy się na mały poczęstunek do schroniska. Zapraszamy wszystkich chętnych.

logo


Ustroń, ul. Skalica

ostatnie wyniki


Stowarzyszenie Klub Kolarski JAS-KÓŁKA zrzesza amatorów dwóch kółek. Naszą kadrę tworzą zarówno rowerzyści, którzy cenią sobie przejażdżki po okolicy, jak i Ci, którzy lubią się pościgać w różnych amatorskich wyścigach. Organizujemy treningi, obozy oraz wyścigi w wspólnym gronie, na które zapraszamy wszystkich chętnych. Członkostwo w klubie jest dla wszystkich, którzy zaakceptują Statut i uchwały oraz uzyskają akceptację Zarządu. Jednym zdaniem - JAS-KÓŁKA jest otwarta dla wszystkich.

skład

19 stycznia 2013r. odbyło się zebranie założycielskie, na którym klub, w obecności 22 osób, przyjmuje oficjalną nazwę Stowarzyszenie Klub Kolarski JAS-KÓŁKA. W skład zarządu wchodzą: Andrzej Młynek - prezes, Eugeniusz Małyjurek - członek, Dariusz Puzoń - członek. Zaś Komisję Rewizyjną tworzą: Marcin Kowol - przewodniczący, Bartłomiej Pala - członek, Piotr Piwoński - członek. 22 lutego zostajemy zarejestrowani w Urzędzie Miasta, otrzymujemy numer ewidencyjny 44. 1 marca otrzymujemy REGON nr 243193367, a 4 marca NIP nr 6332231649. 3 marca startuje strona internetowa www.jas-kolka.pl.
W dniu 26.10.2024r. odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze, na którym podsumowano ostatnie cztery lata i wybrano nowe władze klubu. Po wspólnym głosowaniu na stanowisku Prezesa pozostał Andrzej Młynek, do Zarządu zostali powołani Dariusz Puzoń oraz Dominik Rygała, a do Komisji Rewizyjnej Maciej Przekwas, Eugeniusz Małyjurek i Piotr Szajter.

statut