Motywacja do wygranej jest ważna, ale motywacja do przygotowania się jest niezbędna.

Joe Paterno


Galeria Zdjęć Filmy Forum

News

WILCZYCE - RM

image

26.06.2016 22:49, Szatkowska Aleksandra
Dzisiejszy dzień upłynął naszym kolarzom na rywalizacji w kolejnym wyścigu z cyklu Road Maraton.

8 Jas-Kółek pojawiło się na starcie w Wilczycach i pomimo żaru lejącego się z nieba i usterek wszystkim udało się ukończyć wyścig, co wcale nie było prostym zadaniem. Potwierdza to szczególnie fakt, że w trakcie wyścigu zrezygnowało z niego aż 18 osób. Trasa odbywała się w formie pętli o długości 38 km, którą, w zależności od kategorii wiekowej, trzeba było pokonać dwa lub trzy razy i przebiegała następująco: Wilczyce-Dacharzów-Zagroda-Dobrocice-Pielarzów-Nowy Daromin-Daromin-Przezwody-Bugaj-Łukawa Kościelna-Wilczyce.

Na krótszej trasie jedyną naszą zawodniczką była Agnieszka Rygała, która dobrze sobie poradziła i 76 km przejechała w czasie 02:42:01, co dało jej drugie miejsce w kategorii K3!

Na dystansie 114 km najlepiej poradził sobie, co chyba nikogo nie zdziwi, Piotr Kukla, któremu udało się wykręcić świetny czas 02:53:39, dzięki czemu zajął wysokie 22 miejsce open i 5 w kategorii A. Warto dodać, że osiągnął tym samym rewelacyjną prędkość średnią ponad 35 km/h!
Niedługo po Piotrku linię mety przekroczył Dominik Rygała, który pomimo tego, że zmagał się z awarią przerzutki na ostatnim okrążeniu, zdołał uzyskać bardzo dobry czas 02:57:56 i tym samym uplasował się na 30 miejscu open i 9 w kategorii wiekowej C.
Niedużo do złamania granicy 3 godzin brakło Tomaszowi Młynek, bowiem czas, jaki osiągnął to 03:01:39 zajmując 7 miejsce w kategorii A.
Pozostali nasi zawodnicy poradzili sobie również dobrze i uzyskali następujące rezultaty:
Dariusz Puzoń - czas 03:10:58 - miejsce 15 w kat. C;
Adam Grzybek - czas 03:11:31 - miejsce 16 w kat. C;
Dariusz Potoniec - czas 03:11:43 - miejsce 17 w C;
Andrzej Młynek - czas 03:14:44 - miejsce 18 w C.

Warto dodać, że organizacja zawodów była na bardzo wysokim poziomie, kolarze jechali w ruchu zamkniętym, zapewnione były natryski wodne dla kolarzy, a i miejscowi mieszkańcy głośno dopingowali kolarzy z całej Polski.
Wszystkim naszym Jas-Kółkom serdecznie gratulujemy udanego występu i dziękujemy za reprezentowanie nas w każdym zakątku Polski! :)

Komentarze

27.06.2016 07:59:16,Matuszak Sebastian

Wielkie gratulacje dla Agnieszki za kolejne pudło oraz gratulacje i dla pozostałych naszych reprezentantów. Pozdrawiam

27.06.2016 19:36:16,Młynek Andrzej

Dzięki wszystkim za start w okolicach Sandomierza na bardzo fajnej, super trasie. Wielkie podziękowania dla naszych dziewczyn, Asi, Mai i Bożenie, za podawanie bidonów na każdym okrążeniu, co było bardzo pomocne, a na tym upale stać trzy godziny.... Organizacja tego wyścigu na bardzo wysokim poziomie, atmosfera na trasie wśród kibiców niepowtarzalna, jeden podawał butelki z wodą, ta pomoc była nieoceniona, przy tym upale (33 st.), ratowało to życie, inni robili kurtynę wodną, kolejni dopingowali krzykiem, trąbką, oklaskami i wszystkich, nawet tych ostatnich(czyt. mnie), zagrzewali do walki. Nawet samochody, które zostały puszczone na sam koniec, zjeżdżały na pobocze, mimo, że jechałem sam i miałem całą drogę dla siebie. Warto tłuc się tyle km dla tego wyścigu. Wielkie graty dla Piotrka, Dominika i Tomka za wyniki, dodam tylko, że bardzo mocni zawodnicy wystartowali w tym wyścigu i ich miejsca zasługują na podkreślenie. Jeszcze jedna współpraca mi się bardzo podobała, mianowicie Adama z Darkiem, kiedy mnie mijali na drugim okrążeniu, mogłem podziwiać ich jazdę, miło się patrzy na taką wspólną jazdę, co prawda tylko króciutko mogłem to obserwować, bo nie miałem sił, żeby chociaż złapać koło, ale wiem, że od początku do końca była dobra i owocna, tak trzymać. Ja jestem zawiedziony swoim wynikiem, trasa była taka jaką najbardziej lubię, można powiedzieć, że pode mnie, sam lubię takie wymyślać, ale pod koniec pierwszego okrążenia po prostu mnie odcięło, drugie okrążenie przeturlałem się, na trzecim już było lepiej, ale wszyscy byli już daleko. Jeszcze raz wielkie dzięki dla wszystkich, i tych startujących, i tych pomagających. Teraz Pętla, kolejna okazja by się dobrze zaprezentować.

27.06.2016 20:05:35,Dębek Krystian

gratulacje dla wszystkich w takim upale sie scigac szacunek

27.06.2016 21:26:04,Rygała Dominik

Wszystkim startującym gratuluję, już samo kończenie tego wyścigu w takim upale jest wielkim sukcesem. Wielkie dzięki dla Bożeny ,Asi i Mai - pomoc nieoceniona, bez Was byłoby ciężko. Ja osobiście jestem zadowolony, jechało mi się bardzo dobrze, początek pojechałem mocnym, ale równym tempem, dzięki czemu znalazłem się w pierwszej grupie. Systematycznie piłem i jadłem, czułem się dobrze, starałem się być w środku grupy. Niestety na drugim okrążeniu zerwała mi się linka z tylnej przerzutki i dalszej jeździe z peletonem, mogłem już tylko pomarzyć. W dodatku linka zaczęła się wysuwać z pancerza i aby się nie wplotła w koło, musiałem się zatrzymać i zawiązać o ramę. Grupa odjechała i resztę trasy przejechałem praktycznie sam. Atmosfera super, organizacja i doping kibiców jak na wyścigach PRO. A Sandomierz wieczorem , nie do opisania. Dziękuję za wspólny wypad i miłą atmosferę. Za rok też pojadę, ale już na dłużej.

27.06.2016 21:35:50,Szatkowska Aleksandra

ARTYKUŁ JASNET :)

28.06.2016 10:08:03,Grzybek Adam

Wielkie gratulacje dla startujących w miniony weekend, podziękowania także dla naszych wiernych i niezawodnych dziewczyn Asi, Bożenie i Mai za bidony, mocny doping i zimną colę (bezcenną), po przejechaniu linii mety. Organizacja na najwyższym poziomie, kurtyny wodne, doping mieszkańców Wilczyc, bardzo miła atmosfera, no i ten beer po ukończeniu tylko w Wilczycach. Do zobaczenia za rok jeszcze w liczniejszej grupie bo naprawdę warto tam być.

28.06.2016 21:30:57,Rygała Agnieszka

Gratulacje dla całej ekipy, która startowała w Wilczycach (dziękuję Sebastian za słowa uznania). Super impreza, niezapomniany doping mieszkańców no i również podziękowania za pomoc i doping dla naszych dziewczyn Asi, Bożenki i Mai(wielkie poświecenie stać na słońcu tyle godzin). Sandomierz klimatyczne miasto z duszą szczególnie wieczorem, aż chce się tam wrócić... do zobaczenia za rok mam nadzieję, że w większym gronie :)

03.07.2016 19:48:53,Wiśniewski Marek

Gratuluję wspaniałych startów.


Najbliższe treningi


Ostatni trening
Trening 49 - Haj Ve Ślezsku
Dnia 24.09.2023
Godzina: 08:00zobacz wszystkie

Najbliższe treningi juniorzy
Trening LIV - MTB
Dnia 25.09.2023
Godzina: 12:00
Junior
Opiekun

Trening LV - szosa
Dnia 27.09.2023
Godzina: 14:00
Junior
Opiekun

Trening LVI - szosa
Dnia 29.09.2023
Godzina: 15:00
Junior
OpiekunOstatni trening juniorzy
Trening LIII - szosa
Dnia 20.09.2023
Godzina: 14:00zobacz wszystkie

Najbliższe zawody
Cykl:07.10.2023 10:00


Najbliższe utramaratony


Ostatnie zawody
Rajd z metą na Równicy:03.09.2023 09:00
Rozegrano


Ostatnie ultramaratony
Ultramaratony:15.07.2023 17:00
Rozegrano

zobacz wszystkieMarzena ErmOd 2004 roku we wrześniu spotykamy się na "Rajdzie z metą na Równicy". Zbiórka jest na placu autobusowym przy KWK "Zofiówka". Wspólnie jedziemy do mostu w Ustroniu, gdzie zaczyna się podjazd pod Równicę. Po drodze można w każdym miejscu do nas dołączyć. Start wspólny do wyścigu jest na początku mostu i ścigamy się do linii poboru opłat na Równicy (5 km). Po przyjechaniu wszystkich uczestników udajemy się na mały poczęstunek do schroniska. Zapraszamy wszystkich chętnych.

logo


Ustroń, ul. Skalica

ostatnie wyniki


Stowarzyszenie Klub Kolarski JAS-KÓŁKA zrzesza amatorów dwóch kółek. Naszą kadrę tworzą zarówno rowerzyści, którzy cenią sobie przejażdżki po okolicy, jak i Ci, którzy lubią się pościgać w różnych amatorskich wyścigach. Organizujemy treningi, obozy oraz wyścigi w wspólnym gronie, na które zapraszamy wszystkich chętnych. Członkostwo w klubie jest dla wszystkich, którzy zaakceptują Statut i uchwały oraz uzyskają akceptację Zarządu. Jednym zdaniem - JAS-KÓŁKA jest otwarta dla wszystkich.

skład

19 stycznia 2013r. odbyło się zebranie założycielskie, na którym klub, w obecności 22 osób, przyjmuje oficjalną nazwę Stowarzyszenie Klub Kolarski JAS-KÓŁKA. W skład zarządu wchodzą: Andrzej Młynek - prezes, Eugeniusz Małyjurek - członek, Dariusz Puzoń - członek. Zaś Komisję Rewizyjną tworzą: Marcin Kowol - przewodniczący, Bartłomiej Pala - członek, Piotr Piwoński - członek. 22 lutego zostajemy zarejestrowani w Urzędzie Miasta, otrzymujemy numer ewidencyjny 44. 1 marca otrzymujemy REGON nr 243193367, a 4 marca NIP nr 6332231649. 3 marca startuje strona internetowa www.jas-kolka.pl.
W dniu 13.06.2021r. odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze, na którym podsumowano ostatnie cztery lata i wybrano nowe władze klubu. Po wspólnym głosowaniu na stanowisku Prezesa pozostał Andrzej Młynek, do Zarządu zostali powołani Dariusz Puzoń, oraz Dominik Rygała, a do Komisji Rewizyjnej wybrano Marcina Kowola, Sebastiana Matuszaka i Eugeniusza Małyjurka.

statut