Kolarstwo to nie jest gra. Kolarstwo to jest sport. Twardy, ciężki, który wymaga wiele wyrzeczeń. Można grać w piłkę, tenisa lub hokeja, ale nie można grać w kolarstwo

Jean de Gribaldy


Galeria Zdjęć Filmy Forum

News

TRENING RODZINNY

image

28.05.2017 00:49, Szatkowska Aleksandra
W minioną sobotę odbył się pierwszy w tym sezonie trening rodzinny, na którym zarówno pogoda jak i frekwencja zdecydowanie dopisały.
Pomimo, że sezon zawodów trwa w najlepsze, Jas-Kółki nie zapominają o przyjemności ze spokojnej, turystycznej przejażdżki w towarzystwie rodzin.
Taki właśnie był pierwszy w tym sezonie trening rodzinny, na który mógł przyjechać każdy, niezależnie od wieku, co potwierdza m.in. zdominowanie naszej rekreacyjnej przejażdżki przez płeć piękną, a w szczególności tę najmłodszą część Jas-Kółek. Na trasie bowiem zdecydowanie dzisiaj królowały Agatka, Asia oraz Maja, które dzielnie poradziły sobie z kilometrami.
Bardzo miło było nam gościć również dzisiaj po raz pierwszy Mariolę, Marzenę oraz Magdę i mamy nadzieję, że nie po raz ostatni.
W trakcie całej wycieczki towarzyszyły nam świetne humory i piękne widoki, a lody w Strumieniu były przyjemną przerwą w kręceniu.
Oczywiście podziękowania za przybycie kierujemy również w stronę Waldka oraz tych, którzy nie zawodzą obecnością na wspólnych wypadach praktycznie nigdy, czyli Agnieszki, Adama, Andrzeja, Dominika, Piotrka oraz Tomka.
Mamy nadzieję, że nasza rodzinna wyprawa przypadła Wam do gustu i będziemy mogli organizować więcej takich przejażdżek.
Zapraszamy zdecydowanie wszystkich, z całymi rodzinami, a szczególnie dziećmi, na takie turystyczne treningi, gdzie pełną parą można czerpać przyjemność z beztroskiej jazdy w, jak zawsze, doborowym, Jas-Kółkowym towarzystwie.

 

Komentarze

28.05.2017 18:01:34,Młynek Andrzej

Bardzo dziękuję za bardzo liczny udział, atmosferę na treningu. Lody najlepsze w świecie są w Strumieniu, ale o tym każdy wie. Zapraszam wszystkich na kolejne takie treningi.


Najbliższe treningi
Trening 23 - Terlicko
Dnia 15.06.2024
Godzina: 08:00Ostatni trening
Trening 22
Dnia 09.06.2024
Godzina: 11:00zobacz wszystkie

Najbliższe treningi juniorzy


Ostatni trening juniorzy
27 trening - szosa - Równica
Dnia 14.06.2024
Godzina: 08:00zobacz wszystkie

Najbliższe zawody
Rajd z metą na Równicy:15.09.2024 07:00

Cykl:06.10.2024 11:00


Najbliższe utramaratony


Ostatnie zawody
Cykl:07.04.2024 11:00
Rozegrano


Ostatnie ultramaratony
:01.01.1970 01:00
Rozegrano

zobacz wszystkieMarzena ErmOd 2004 roku we wrześniu spotykamy się na "Rajdzie z metą na Równicy". Zbiórka jest na placu autobusowym przy KWK "Zofiówka". Wspólnie jedziemy do mostu w Ustroniu, gdzie zaczyna się podjazd pod Równicę. Po drodze można w każdym miejscu do nas dołączyć. Start wspólny do wyścigu jest na początku mostu i ścigamy się do linii poboru opłat na Równicy (5 km). Po przyjechaniu wszystkich uczestników udajemy się na mały poczęstunek do schroniska. Zapraszamy wszystkich chętnych.

logo


Ustroń, ul. Skalica

ostatnie wyniki


Stowarzyszenie Klub Kolarski JAS-KÓŁKA zrzesza amatorów dwóch kółek. Naszą kadrę tworzą zarówno rowerzyści, którzy cenią sobie przejażdżki po okolicy, jak i Ci, którzy lubią się pościgać w różnych amatorskich wyścigach. Organizujemy treningi, obozy oraz wyścigi w wspólnym gronie, na które zapraszamy wszystkich chętnych. Członkostwo w klubie jest dla wszystkich, którzy zaakceptują Statut i uchwały oraz uzyskają akceptację Zarządu. Jednym zdaniem - JAS-KÓŁKA jest otwarta dla wszystkich.

skład

19 stycznia 2013r. odbyło się zebranie założycielskie, na którym klub, w obecności 22 osób, przyjmuje oficjalną nazwę Stowarzyszenie Klub Kolarski JAS-KÓŁKA. W skład zarządu wchodzą: Andrzej Młynek - prezes, Eugeniusz Małyjurek - członek, Dariusz Puzoń - członek. Zaś Komisję Rewizyjną tworzą: Marcin Kowol - przewodniczący, Bartłomiej Pala - członek, Piotr Piwoński - członek. 22 lutego zostajemy zarejestrowani w Urzędzie Miasta, otrzymujemy numer ewidencyjny 44. 1 marca otrzymujemy REGON nr 243193367, a 4 marca NIP nr 6332231649. 3 marca startuje strona internetowa www.jas-kolka.pl.
W dniu 13.06.2021r. odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze, na którym podsumowano ostatnie cztery lata i wybrano nowe władze klubu. Po wspólnym głosowaniu na stanowisku Prezesa pozostał Andrzej Młynek, do Zarządu zostali powołani Dariusz Puzoń, oraz Dominik Rygała, a do Komisji Rewizyjnej wybrano Marcina Kowola, Sebastiana Matuszaka i Eugeniusza Małyjurka.

statut