Gra nie jest skończona dopóki się nie skończy.

Yogi Berra


Galeria Zdjęć Filmy Forum

News

SZOSOWY KLASYK W LUDKOWICACH KŁODZKICH - VIA DOLNY ŚLĄSK

image

17.09.2019 15:29, Szatkowska Aleksandra
Podczas gdy we wrześniu większość nastawia się na roztrenowanie i podsumowanie mijającego sezonu, nasza Różowa Błyskawica nie ma zamiaru zwolnić i… zdobywa kolejną w tym roku koszulkę lidera!

8 sierpnia, zaledwie tydzień po Mistrzostwach Świata, Angelika Tlołka wystartowała w Szosowym Klasyku w Ludwikowicach Kłodzkich, należącym do cyklu Via Dolny Śląsk. Wystarczył odpowiedni dla naszej Mistrzyni profil trasy, by, na 63,5 km i 1950 m przewyższenia, zostawiła w tyle wszystkie rywalki i w fenomenalnym i widowiskowym stylu zwyciężyła ten naszpikowany trudnymi podjazdami górski wyścig! Angela zaatakowała już na pierwszym podjeździe tak porządnie, że żadna zawodniczka nie była w stanie dorównać jej szaleńczemu tempu i w samotnej ucieczce nasza zawodniczka dojechała do mety! Angelika wykręciła kapitalny czas 02:39:45, czym bezapelacyjnie, jak już wyżej wspomniano, zagwarantowała sobie zwycięstwo zarówno OPEN, jak i w kategorii wiekowej. Różowa Błyskawica tym samym zdobyła czwartą w tym sezonie koszulkę lidera! Nam po prostu brak słów na to, co ta niesamowita dziewczyna wyczynia na swoim rowerze!


Kolejny rewelacyjny wynik w tym sezonie odnotował Marcin Wróbel, który na tej ciężkiej trasie wykręcił fantastyczny czas 02:30:47, co pozwoliło mu zająć świetne 11 miejsce w kategorii wiekowej M3 oraz wysokie 29 OPEN!

 

Bardzo, bardzo gorąco gratulujemy naszej niepokonanej Angeli kolejnego triumfu w swojej pełnej sukcesów karierze, a Marcinowi godnego podziwu wyniku! Jesteśmy niezmiernie dumni i wdzięczni, że w naszych szeregach jeździ jedna z najlepszych kobiet na szosie w Polsce (a nawet świecie), a wśród mężczyzn mamy takich zawodników jak Marcin! Życzymy Mistrzyni, żeby każde zawody okazały się zwycięskie i pełne sukcesów tak, jak dzieje się to do tej pory, natomiast Marcinowi aby każde zawody przynosiły coraz lepsze wyniki!. Zdajemy sobie sprawę ile czasu, wysiłku, pieniędzy, potu i nieraz krwi ją to kosztuje, jednak Angelika jest idealnym przykładem na to, że kolarstwo jest piękną i zarazem ciężką pasją, która przysparza radości nie tylko zawodnikom, ale przede wszystkim kibicom!

Komentarze

18.09.2019 06:04:07,Rygała Dominik

Bravo Mistrzyni !!!! Super czyta się te recenzje :) Dzięki Ola ;)

18.09.2019 10:04:02,MARCIN WRÓBEL

Warto dodać, że trasa w Ludwikowicach Kłodzkich bije przewyższeniami na danym dystansie Tatra Road Race i jest to typowa jazda na SOLO ! Dzięki tej trasie wiem wkońcu o ile jestem wstanie lepiej pojechać niż Angela, bo nikt nikogo nie widzi po trasie, gdzie jest podział kategorii i dystansów i nie ma opcji jazdy na kole :D Moja średnia roczna to 6 minut przewagi nad Angelą przy startach wspólnych całego peletonu na górskich trasach 60-80km ;) Natomiast w Ludwikowicach przy solówce robię ponad 9 minut przewagi na kołach treningowych alu przy niekorzystnych dla mnie 13 C ! Świadczy to tylko o tym, że moją dobrą stroną BYŁY czasówki :D

18.09.2019 20:00:38,Otfinowski Grzegorz

Znam tą trasę i jest hardcorowa . Wielkie Gratulacje dla Was !

23.09.2019 11:11:34,Szatkowska Aleksandra

Marcin, bardzo Cię przepraszam za pominięcie w wynikach! Jest mi głupio i przykro... Nie znalazłam na oficjalnej stronie wyników, a nie pomyślałam (blondynka), że przecież mogłeś także startować. Już naprawiam swoją niekompetencję. Jeszcze raz przepraszam.

24.09.2019 22:36:55,Młynek Andrzej

Brawa dla Was. Angelika niesamowita jesteś, super się jedzie, kiedy przeprowadza się Taką akcję.


Najbliższe treningi


Ostatni trening
Trening 30 Kubalonka-Cieńków
Dnia 21.07.2024
Godzina: 07:00zobacz wszystkie

Najbliższe treningi juniorzy


Ostatni trening juniorzy
38 trening - szosa
Dnia 18.07.2024
Godzina: 09:00zobacz wszystkie

Najbliższe zawody
Rajd z metą na Równicy:15.09.2024 07:00

Cykl:06.10.2024 11:00


Najbliższe utramaratony


Ostatnie zawody
Cykl:07.04.2024 11:00
Rozegrano


Ostatnie ultramaratony
:01.01.1970 01:00
Rozegrano

zobacz wszystkieMarzena ErmOd 2004 roku we wrześniu spotykamy się na "Rajdzie z metą na Równicy". Zbiórka jest na placu autobusowym przy KWK "Zofiówka". Wspólnie jedziemy do mostu w Ustroniu, gdzie zaczyna się podjazd pod Równicę. Po drodze można w każdym miejscu do nas dołączyć. Start wspólny do wyścigu jest na początku mostu i ścigamy się do linii poboru opłat na Równicy (5 km). Po przyjechaniu wszystkich uczestników udajemy się na mały poczęstunek do schroniska. Zapraszamy wszystkich chętnych.

logo


Ustroń, ul. Skalica

ostatnie wyniki


Stowarzyszenie Klub Kolarski JAS-KÓŁKA zrzesza amatorów dwóch kółek. Naszą kadrę tworzą zarówno rowerzyści, którzy cenią sobie przejażdżki po okolicy, jak i Ci, którzy lubią się pościgać w różnych amatorskich wyścigach. Organizujemy treningi, obozy oraz wyścigi w wspólnym gronie, na które zapraszamy wszystkich chętnych. Członkostwo w klubie jest dla wszystkich, którzy zaakceptują Statut i uchwały oraz uzyskają akceptację Zarządu. Jednym zdaniem - JAS-KÓŁKA jest otwarta dla wszystkich.

skład

19 stycznia 2013r. odbyło się zebranie założycielskie, na którym klub, w obecności 22 osób, przyjmuje oficjalną nazwę Stowarzyszenie Klub Kolarski JAS-KÓŁKA. W skład zarządu wchodzą: Andrzej Młynek - prezes, Eugeniusz Małyjurek - członek, Dariusz Puzoń - członek. Zaś Komisję Rewizyjną tworzą: Marcin Kowol - przewodniczący, Bartłomiej Pala - członek, Piotr Piwoński - członek. 22 lutego zostajemy zarejestrowani w Urzędzie Miasta, otrzymujemy numer ewidencyjny 44. 1 marca otrzymujemy REGON nr 243193367, a 4 marca NIP nr 6332231649. 3 marca startuje strona internetowa www.jas-kolka.pl.
W dniu 13.06.2021r. odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze, na którym podsumowano ostatnie cztery lata i wybrano nowe władze klubu. Po wspólnym głosowaniu na stanowisku Prezesa pozostał Andrzej Młynek, do Zarządu zostali powołani Dariusz Puzoń, oraz Dominik Rygała, a do Komisji Rewizyjnej wybrano Marcina Kowola, Sebastiana Matuszaka i Eugeniusza Małyjurka.

statut