Cena sukcesu to ciężka praca, poświęcenie i determinacja, by niezależnie od tego czy w danej chwili wygrywamy czy przegrywamy dawać z siebie wszystko.

Vince Lombardi


Galeria Zdjęć Filmy Forum

News

Stowarzyszenie Klub Kolarski JAS-KÓŁKA

image

03.03.2013 15:03, Stolarek Rafał
Dnia 22.02.2013r. Klub "Jas-kółka" został wpisany do Ewidencji Klubów Sportowych nieprowadzących działalności gospodarczej, działających w formie stowarzyszenia, prowadzonej przez Prezydenta Miasta Jastrzębie-Zdrój. 
Od tego dnia klub nosi oficjalną nazwe "Stowarzyszenie Klub Kolarski JAS-KÓŁKA". Poniżej podajemy kilka podstawowych informacji dotyczących stowarzyszenia:

Członkowie komitetu założycielskiego to:
 • Andrzej Młynek ur. 24.11.1970 r.
 • Tomasz Młynek ur. 02.08.1991r. 

Nazwa, siedziba oraz adres Klubu sportowego:
Stowarzyszenie Klub Kolarski JAS-KÓŁKA
ul.Olszowa 29
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Cel działania Stowarzyszenia:
 • organizacja imprez kolarskich
 • organizacja wspólnych treningów
 • organizowanie wspólnych wyjazdów na imprezy kolarskie
 • organizowanie wyjazdów treningowych, zgrupowań sportowych, obozów wypoczynkowych dla członków Klubu
 • wspieranie organizacji imprez kolarskich na terenie miasta i województwa a także poza nim
 • działania marketingowe i promocyjne
 • współpracę z krajowymi i zagranicznymi stowarzyszeniami, klubami sportowymi o podobnym charakterze
 • podejmowanie innych działań zmierzających do realizacji w/w celów Klubu
 • organizowanie innych imprez, treningów (innych niż kolarskie), mających na celu rozpowszechnianie sportu i rekreacji
STATUT
UCHWAŁY
REGON
NIP
DECYZJA (Strona 1 z 2 , Strona 2z2)  


Komentarze


Najbliższe treningi


Ostatni trening
XL trening
Dnia 13.11.2022
Godzina: 11:00zobacz wszystkie

Najbliższe treningi juniorzy


Ostatni trening juniorzy
Trening 53
Dnia 08.10.2022
Godzina: 11:00zobacz wszystkie

Najbliższe zawody

Ostatnie zawody
Cykl:22.10.2022 12:00
Rozegrano

zobacz wszystkieMarzena ErmOd 2004 roku we wrześniu spotykamy się na "Rajdzie z metą na Równicy". Zbiórka jest na placu autobusowym przy KWK "Zofiówka". Wspólnie jedziemy do mostu w Ustroniu, gdzie zaczyna się podjazd pod Równicę. Po drodze można w każdym miejscu do nas dołączyć. Start wspólny do wyścigu jest na początku mostu i ścigamy się do linii poboru opłat na Równicy (5 km). Po przyjechaniu wszystkich uczestników udajemy się na mały poczęstunek do schroniska. Zapraszamy wszystkich chętnych.

logo


Ustroń, ul. Skalica

ostatnie wyniki


Stowarzyszenie Klub Kolarski JAS-KÓŁKA zrzesza amatorów dwóch kółek. Naszą kadrę tworzą zarówno rowerzyści, którzy cenią sobie przejażdżki po okolicy, jak i Ci, którzy lubią się pościgać w różnych amatorskich wyścigach. Organizujemy treningi, obozy oraz wyścigi w wspólnym gronie, na które zapraszamy wszystkich chętnych. Członkostwo w klubie jest dla wszystkich, którzy zaakceptują Statut i uchwały oraz uzyskają akceptację Zarządu. Jednym zdaniem - JAS-KÓŁKA jest otwarta dla wszystkich.

skład

19 stycznia 2013r. odbyło się zebranie założycielskie, na którym klub, w obecności 22 osób, przyjmuje oficjalną nazwę Stowarzyszenie Klub Kolarski JAS-KÓŁKA. W skład zarządu wchodzą: Andrzej Młynek - prezes, Eugeniusz Małyjurek - członek, Dariusz Puzoń - członek. Zaś Komisję Rewizyjną tworzą: Marcin Kowol - przewodniczący, Bartłomiej Pala - członek, Piotr Piwoński - członek. 22 lutego zostajemy zarejestrowani w Urzędzie Miasta, otrzymujemy numer ewidencyjny 44. 1 marca otrzymujemy REGON nr 243193367, a 4 marca NIP nr 6332231649. 3 marca startuje strona internetowa www.jas-kolka.pl.
W dniu 13.06.2021r. odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze, na którym podsumowano ostatnie cztery lata i wybrano nowe władze klubu. Po wspólnym głosowaniu na stanowisku Prezesa pozostał Andrzej Młynek, do Zarządu zostali powołani Dariusz Puzoń, oraz Dominik Rygała, a do Komisji Rewizyjnej wybrano Marcina Kowola, Sebastiana Matuszaka i Eugeniusza Małyjurka.

statut