Przeciwności losu powodują, że jedni się załamują, a inni łamią rekordy.

William A. Ward


Galeria Zdjęć Filmy Forum

News

ROZPOCZĘCIE SEZONU 2023

image

17.03.2023 19:57, Młynek Andrzej
Serdecznie zapraszamy wszystkich na Jas-Kółkowe Rozpoczęcie Sezonu. Serię naszych zawodów rozpoczniemy czasówką na trasie dł. 8,5 km.
   26 marca (niedziela) zapraszamy wszystkich chętnych za czasówkę na trasie Hażlach-Skoczów.


   Trasa dł. 8,5 km przebiega podobnie jak w zeszłym roku, zmieniona jest końcówka.

>>>LINK DO TRASY<<<

    Wyruszamy o godz. 10.00 z zatoczki na ulicy Cichej w Jastrzębiu. Około 11.00 meldujemy się na Babilonie w Hażlachu i po szybkim omówieniu najważniejszych spraw startujemy.


   W okresach co 1 min będzie start kolejnych zawodników. Kolejność startu to odwrócona klasyfikacja naszych zawodów z zeszłego roku.    UWAGA! 

    Klub nie zapewnia obstawy trasy, startujemy w ruchu otwartym, każdy na własną odpowiedzialność, obowiązują nas przepisy ruchu drogowego.
   Nasze zawody są formą zabawy z nutką rywalizacji. Każdy jest mile widziany. 

   Proszę zabrać ze sobą numery startowe i dobre humory.  Proszę na bieżąco śledzić komentarze. Dużo zależy od pogody, więc mogą pojawić się korekty.

Komentarze

25.03.2023 12:54:41,Młynek Andrzej

Jutro jadymy. Będzie samochód, więc cieplejsze rzeczy będzie można na czas startu wrzucić do auta. Po zawodach spotkamy się na kawie na Ranczu Caterina. Serdecznie zapraszam.

26.03.2023 16:31:14,Szymon Opach

Dzięki za dzisiejsze ściganie. Zawsze jest to dobra motywacja do przepalenia nogi. Patrząc na moje ostatnie 2 lata nie miałem wielkich ambicji, ale udało się przejechać tak jak planowałem. Dobrze to wróży :) muszę dużo pracować w tym sezonie :D Dzięki za pomiar czasu. Gratulacje dla zwycięzców i dla każdego kto dziś stanął na linii startu.

26.03.2023 17:21:14,Kamil Gryboś

Ja również dziękuje za czasówkę dobry klimat fajnie było trochę nogę przepalić do następnego 😉

26.03.2023 17:36:28,Młynek Andrzej

Dziękuję wszystkim, którzy stawili się dzisiaj na starcie. Pogoda, jak na marzec dziś dopisała, a wiatr był naszym sprzymierzeńcem. Fantastyczna walka na trasie przyniosła super wyniki. Piotrek wykręcił rewelacyjny czas, graty. Podium uzupełnili Patryk i Marek również z bardzo dobrymi czasami. Myślę, że wszyscy dali z siebie wszystko i jeszcze więcej. Ja też jestem zadowolony ze swojej jazdy, mały niedosyt zostaje, ponieważ na ostatnich 300 m straciłem 20 sek do większości i tu straciłem 2,3 miejsca. Wielkie dzięki dla Bożeny, Oli i Tomka za nieocenioną pomoc przy naszym ściganiu. W dwóch wypadkach dziś decydowały setne sekundy, co nie było by do zmierzenia, gdyby nie ich pomiar, profeska. Spotkanie na Ranczu także przyjemne, fajnie jest pogadać, pożartować, jest to najfajniejsze w naszych zawodach. Jeszcze raz wielkie, wielkie dzięki i do treningów.

26.03.2023 20:45:43,Rygała Dominik

Dzięki za dzisiejszą rywalizację i pozytywną atmosferę. Gratulacje dla wszystkich za udział, a w szczególności dla Top 10 ( świetne czasy). Jak już Andrzej napisał, organizacja tego typu zawodów bez zangażowania Bożeny,Oli i Tomka byłaby znacznie utrudniona, a wręcz niemożliwa. Dzięki za Waszą obecność. Do zobaczenia na wspólnych treningach.

27.03.2023 20:21:30,Kukla Piotr

Również dziękuję za wczorajsze zawody. Przede wszystkim niezawodnej grupie organizatorów którzy wzorowo wystartowali zawodników, dokładnie zmierzyli czas i szybko podali wyniki zawodów. Trafiliśmy idealnie z pogodą, tuż przed jej załamaniem. Gratulacje dla wszystkich za udział i podjęcie walki z wietrznych warunkach z niełatwą trasą. Ja ze swojej jazdy jestem zadowolony chociaż wiem, że mogło być lepiej. Z powodu awarii najlepszego roweru startowałem na rezerwowym sprzęcie, na trasie tak wiało w plecy , że brakowało mi przełożeń a w Dębowcu przyblokował mnie samochód. Na podjeździe dałem z siebie wszystko co miałem. Po obozie treningowym w Gironie i tygodniu odpoczynku swoją dyspozycją zaskoczyłem nawet samego siebie. Sezon rozpoczęty i teraz trzeba czekać na kolejne zawody które już za 3 tygodnie.

28.03.2023 16:42:04,Grzybek Adam

Również dziękuję za przygotowanie zawodów jak i perfekcyjny pomiar czasów naszym miłym Paniom,Bożenie i Oli (gdzieś tam Tomek był też na STARCIE),które zawsze wiedzą gdzie być i o której porze.Pogoda wymarzona,wiosenny wiaterek w plecy,tylko pełny gaz i do przodu.Gratulacje dla czołówki i reszty uczestniczących.Do następnych zawodów,pyrsk


Najbliższe treningi
Trening 23 - Terlicko
Dnia 15.06.2024
Godzina: 08:00Ostatni trening
Trening 22
Dnia 09.06.2024
Godzina: 11:00zobacz wszystkie

Najbliższe treningi juniorzy


Ostatni trening juniorzy
27 trening - szosa - Równica
Dnia 14.06.2024
Godzina: 08:00zobacz wszystkie

Najbliższe zawody
Rajd z metą na Równicy:15.09.2024 07:00

Cykl:06.10.2024 11:00


Najbliższe utramaratony


Ostatnie zawody
Cykl:07.04.2024 11:00
Rozegrano


Ostatnie ultramaratony
:01.01.1970 01:00
Rozegrano

zobacz wszystkieMarzena ErmOd 2004 roku we wrześniu spotykamy się na "Rajdzie z metą na Równicy". Zbiórka jest na placu autobusowym przy KWK "Zofiówka". Wspólnie jedziemy do mostu w Ustroniu, gdzie zaczyna się podjazd pod Równicę. Po drodze można w każdym miejscu do nas dołączyć. Start wspólny do wyścigu jest na początku mostu i ścigamy się do linii poboru opłat na Równicy (5 km). Po przyjechaniu wszystkich uczestników udajemy się na mały poczęstunek do schroniska. Zapraszamy wszystkich chętnych.

logo


Ustroń, ul. Skalica

ostatnie wyniki


Stowarzyszenie Klub Kolarski JAS-KÓŁKA zrzesza amatorów dwóch kółek. Naszą kadrę tworzą zarówno rowerzyści, którzy cenią sobie przejażdżki po okolicy, jak i Ci, którzy lubią się pościgać w różnych amatorskich wyścigach. Organizujemy treningi, obozy oraz wyścigi w wspólnym gronie, na które zapraszamy wszystkich chętnych. Członkostwo w klubie jest dla wszystkich, którzy zaakceptują Statut i uchwały oraz uzyskają akceptację Zarządu. Jednym zdaniem - JAS-KÓŁKA jest otwarta dla wszystkich.

skład

19 stycznia 2013r. odbyło się zebranie założycielskie, na którym klub, w obecności 22 osób, przyjmuje oficjalną nazwę Stowarzyszenie Klub Kolarski JAS-KÓŁKA. W skład zarządu wchodzą: Andrzej Młynek - prezes, Eugeniusz Małyjurek - członek, Dariusz Puzoń - członek. Zaś Komisję Rewizyjną tworzą: Marcin Kowol - przewodniczący, Bartłomiej Pala - członek, Piotr Piwoński - członek. 22 lutego zostajemy zarejestrowani w Urzędzie Miasta, otrzymujemy numer ewidencyjny 44. 1 marca otrzymujemy REGON nr 243193367, a 4 marca NIP nr 6332231649. 3 marca startuje strona internetowa www.jas-kolka.pl.
W dniu 13.06.2021r. odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze, na którym podsumowano ostatnie cztery lata i wybrano nowe władze klubu. Po wspólnym głosowaniu na stanowisku Prezesa pozostał Andrzej Młynek, do Zarządu zostali powołani Dariusz Puzoń, oraz Dominik Rygała, a do Komisji Rewizyjnej wybrano Marcina Kowola, Sebastiana Matuszaka i Eugeniusza Małyjurka.

statut