Zanim coś osiągniesz, musisz czegoś od siebie oczekiwać.

Michael Jordan


Galeria Zdjęć Filmy Forum

News

ROAD MARATON - RÓWNICA

image

15.07.2022 09:10, Młynek Andrzej
  Kapitalnym występem popisali się nasi zawodnicy w zawodach z cyklu Road Maraton, Uphill Równica. Nasz klub reprezentowało 11 osób. Nasze dziewczyny nie miały sobie równych w tych zawodach i wszystkie w komplecie stanęły na podium w swoich kategoriach.


 
   Zwycięstwo open odniosła Angelika Tlołka, która czasem 19,52 min nie dała szans swoim rywalkom.  
   Wygraną w swojej kategorii K1 może pochwalić się także Emilka Pluta, jej czas 20.42 min uplasował ją na 3 msc. open wśród kobiet. 
   W kategorii K3 wygrała Gosia Kustra-Kapol, czas 22,22 min pozwolił jej zająć 4 msc. open kobiet. 
    Wielką radość sprawiły nam nasze juniorki. Kasia i Asia pojechały kapitalne zawody i obie stanęły na podium w swojej kategorii. 
   Kasia Pośpiech
czasem 26,11 min wywalczyła 2 msc, w kategorii K1, a 5 open kobiet. 
   Asia Grzybek wykręciła 29,51 min , co pozwoliło zająć 3 msc. w K1 oraz 7 open wśród kobiet. 
   Różowe podium Jas-Kółkowe wyglądało rewelacyjnie. Jesteśmy bardzo dumni z TAKICH dziewczyn w drużynie.  


   Z bardzo dobrej strony pokazali się nasi panowie.  
   Kosmiczny czas 16,09 min wykręcił Patryk Urbanek, pozwoliło to zająć 3 msc. open oraz 2 w kategorii B. 
     Kolejnym kosmicznym czasem pochwalić się może Piotrek Kukla. Jego 16,23 min dało Mu 5 msc. open i 4 w najsilniejszej kategorii B. 
    Rewelacyjny czas osiągnął Marcin Kowol. 18,44 min dało 16 msc. open i 6 w kategorii C. 
   Darek Puzoń wykręcił 20,25 min i zajął 27 open oraz 11 w kategorii C. 
   Andrzej Młynek czasem 21,39 min zajął 36 open i 5 w kategorii D. 
   Adam Grzybek zajął 49 open i 15 w kategorii C, a jego czas to 26,01 min.  


    Z czystym sumieniem mogę napisać, że Równica jest Górą Jas-Kółek.   Bardzo dziękujem i gratulujemy wszystkim naszym reprezentantom za kapitalny występ i wyniki. Wszyscy startujący pojechali rewelacyjnie. Szczególnie na wielkie brawa zasługują nasze dziewczyny, a nasze juniorki........brak słów. Wielkie, wielkie dzięki.

Komentarze

15.07.2022 09:20:59,Młynek Andrzej

Ja bardzo dziękuję wszystkim za super występ. Jestem dumny z naszych juniorek, dla mnie bombowy występ, a jeszcze jak dodamy, że dziewczyny bardzo mało jeżdżą (za dużo nauki), to jeszcze większy podziw. Ja mijałem Asię na trasie i widziałem jej walkę, można być bardzo dumny z takiej postawy. Ja ze swojego czasy jestem zadowolony, ile mogłem, tyle jechałem, a że jedna góra nie moja działka, więc wyszło dobrze. Na dodatek po zawodach był sukces w postaci bonu. Dzięki.

15.07.2022 11:04:26,Grzybek Adam

Gratulacje dla wszystkich biorących czynny udział w zawodach,ukłon w stronę naszych juniorek,piękne czasy wyjazdów.Co najważniejsze,pogoda dopisała a na widok wszystkich Jas-kółek u szczytu Równicy dla wszystkich wyszło i zaświeciło słoneczko.Dziękuję za sportowe sobotnie dopołudnie w tak doborowym sportowym składzie.

15.07.2022 11:31:39,Grzybek Joanna

Gratulacje dla wszystkich startujących w zawodach. Dziękuję za udział w moich pierwszych zawodach, za doping na mecie, to coś niesamowitego. Jadąc pod Równice dałam z siebie wszystko, jestem zadowolona z wyniku i czasu w jakim wyjechałam. Wyjeżdżając na Równice kolarze jadący obok mnie też mnie motywowali i mocy w nogach mi to dodawało. Po przejechaniu mety pyszna szarlotka, a później wymarzone podium. Sprawiło mi to wiele radości.Dziękuję.

18.07.2022 12:06:58,Kukla Piotr

Gratuluję wszystkim udanego występu w czasówce na Równicę. Szczególne gratulacje należą się naszym kobietom za wyniki jakie udało się osiągnąć, zarówno tym bardziej doświadczonym jak i stawiającym pierwsze kroki w zawodach. Ja ze swojej jazdy jestem zadowolony biorąc pod uwagę okoliczności. Mimo tego, że na trasie trzy razy musiałem mocno zwolnić pojechałem najlepszą czasówkę od prawie dwóch lat. Do zawodów nie byłem dobrze przygotowany, przez kilka dni przed startem pracowałem po ponad 10 godzin dziennie a spałem 4-5 więc o dobrej regeneracji nie mogło być mowy. Ze względu na to, że od kwietnia zmagam się z dużym bólem stawów kolanowych jestem w stanie rywalizować tylko na czasówkach i krótkich wyścigach. Już w maju po nieudanym Klasyku Annogórskim spisałem ten sezon na straty więc 5 miejsce open na Równicy uważam za swój wielki sukces mimo braku miejsca na podium.


Najbliższe treningi


Ostatni trening
XL trening
Dnia 13.11.2022
Godzina: 11:00zobacz wszystkie

Najbliższe treningi juniorzy


Ostatni trening juniorzy
Trening 53
Dnia 08.10.2022
Godzina: 11:00zobacz wszystkie

Najbliższe zawody

Ostatnie zawody
Cykl:22.10.2022 12:00
Rozegrano

zobacz wszystkieMarzena ErmOd 2004 roku we wrześniu spotykamy się na "Rajdzie z metą na Równicy". Zbiórka jest na placu autobusowym przy KWK "Zofiówka". Wspólnie jedziemy do mostu w Ustroniu, gdzie zaczyna się podjazd pod Równicę. Po drodze można w każdym miejscu do nas dołączyć. Start wspólny do wyścigu jest na początku mostu i ścigamy się do linii poboru opłat na Równicy (5 km). Po przyjechaniu wszystkich uczestników udajemy się na mały poczęstunek do schroniska. Zapraszamy wszystkich chętnych.

logo


Ustroń, ul. Skalica

ostatnie wyniki


Stowarzyszenie Klub Kolarski JAS-KÓŁKA zrzesza amatorów dwóch kółek. Naszą kadrę tworzą zarówno rowerzyści, którzy cenią sobie przejażdżki po okolicy, jak i Ci, którzy lubią się pościgać w różnych amatorskich wyścigach. Organizujemy treningi, obozy oraz wyścigi w wspólnym gronie, na które zapraszamy wszystkich chętnych. Członkostwo w klubie jest dla wszystkich, którzy zaakceptują Statut i uchwały oraz uzyskają akceptację Zarządu. Jednym zdaniem - JAS-KÓŁKA jest otwarta dla wszystkich.

skład

19 stycznia 2013r. odbyło się zebranie założycielskie, na którym klub, w obecności 22 osób, przyjmuje oficjalną nazwę Stowarzyszenie Klub Kolarski JAS-KÓŁKA. W skład zarządu wchodzą: Andrzej Młynek - prezes, Eugeniusz Małyjurek - członek, Dariusz Puzoń - członek. Zaś Komisję Rewizyjną tworzą: Marcin Kowol - przewodniczący, Bartłomiej Pala - członek, Piotr Piwoński - członek. 22 lutego zostajemy zarejestrowani w Urzędzie Miasta, otrzymujemy numer ewidencyjny 44. 1 marca otrzymujemy REGON nr 243193367, a 4 marca NIP nr 6332231649. 3 marca startuje strona internetowa www.jas-kolka.pl.
W dniu 13.06.2021r. odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze, na którym podsumowano ostatnie cztery lata i wybrano nowe władze klubu. Po wspólnym głosowaniu na stanowisku Prezesa pozostał Andrzej Młynek, do Zarządu zostali powołani Dariusz Puzoń, oraz Dominik Rygała, a do Komisji Rewizyjnej wybrano Marcina Kowola, Sebastiana Matuszaka i Eugeniusza Małyjurka.

statut