Zawsze będę kimś, kto chce okazać się lepszy niż inni. Uwielbiam współzawodnictwo.

Jean-Claude Killy


Galeria Zdjęć Filmy Forum

News

OBÓZ SPORTOWY

image

23.04.2024 20:32, Młynek Andrzej
W dniach 20-24 maja organizujemy obóz sportowy w Karkonoszach.     


      Zapraszamy wszystkich chętnych na obóz do hotelu "Las" w Piechowicach.

       Zgrupowanie odbędzie się w dniach 20-24 maja, od poniedziałku do piątku.

        Koszt pokoju 2-os to 1300 zł, w tym śniadania.


      Proszę o szybki kontakt ze mną telefoniczny osób, które są zainteresowane.

     Istnieje możliwość dofinansowania dla członków klubu, zależne jest to od ilości chętnych.

     Na obozie obowiązywać będą stroje Jas-Kółkowe dla osób, które otrzymają dopłatę do pobytu.


      Gwarantujemy sporo nowych ścieżek i niepowtarzalną atmosferę w czasie pobytu. Zapraszamy.

Komentarze

02.05.2024 15:02:05,Młynek Andrzej

Hotel zarezerwowany. Resztę spraw osobiście.

27.05.2024 21:01:49,Młynek Andrzej

To co dobre szybko mija i tak z naszym obozem. Okolice Szklarskiej Poręby są kapitalnym miejscem na pobyt i kręcenie. Góry trudniejsze niż nasze Beskidy, moim zdaniem. W sumie wyszło mi 347 km i 6 182 m w pionie. Jako, że nie zawsze jeździliśmy razem, to przejechane km mogą się różnić. Najtrudniejszy podjazd w Polsce, zdaniem wielu osób, pokonany, czyli przełęcz Karkonoska od Podgórzyna przez Przesiekę. Nieźle trzeba było się natrudzić, żeby wjechać. Cztery dni kręciliśmy i tylko jeden wyjazd był stosunkowo płaski, pozostałe trzy dni to było oranie. W ostatni dzień jazdy mieliśmy chyba najładniejszą trasę, a podjazd pod Stok Izerski od Czerniawy przeszedł nasze oczekiwania, wiem jedno, chyba już z tej strony nie będę podjeżdżał, a tym bardziej zjeżdżał. Jeszcze tak stromego podjazd na stosunkowo długim odcinku nie jechałem, przez prawie 2 km było 17-20% bez jakiegokolwiek ciut łatwiejszego nachylenia, na drodze okropnej pod względem nawierzchni. Ale trzeba było to zaliczyć i nie ma , że boli. Dużo innych podjazdów przejechanych jeszcze. Na pieszo zwiedziliśmy Strzeliniec Wielki, Zamek Książ, a niektórzy Śnieżkę, trochę Karkonoszy, Zamek Chojnik, wodospad w Szklarskiej. Dla wszystkich coś miłego i dobrego. Basen, sauna, jakuzzi też wykorzystane w 100%. Atmosfera po dziennych wysiłkach była okraszona odpowiednim nawadnianiem i pożywieniem. Dziękuję wszystkim za wspaniałe pięć dni pobytu. Za rok w maju powtarzamy, tyle, że na trochę dłużej, np. na 7 dni. Serdeczne dzięki.

28.05.2024 20:39:14,Rygała Dominik

Obóz się zakończył ,ale wspomnienia zostaną ma zawsze. Ja osobiście będę go bardzo dobrze wspomniał, choć lekko nie było. Podjazdy tam dają w kość, są o wiele dłuższe niż u nas, a i przewyższenia również. Podjazdu na Stóg Izreski nie zapomnę na pewno.Prawdziwa Katorga. Pierwszy raz musiałem zejść z roweru i trochę się powspinać pieszo, szkoda mi było butów, więc je ściągłem i około 150 m maszerowałem w skarpetkach :). Całe szczęście ,że przy drodze były ambony dla leśników. Dzięki jednej z nich mogłem z powrotem założyć buty i wpiąć się w pedały.Później do szczytu byłojuż trochę lepiej. Tam już czekał Andrzej z Piotrkiem i nagroda :) Bardzo podobała mi się trasa na Przełęcz Karkonoska,warto było się pomęczyć dla tych pięknych widoków. Zjazd z niej na stronę czeską super, ogólnie zjazdy po stronie czeskiej są bardzo bezpieczne, szerokie i bez dziur np. zjazd ze Smedavy - przepiękny. Polecam odwiedzić te okolicę. Wspólne wejście na Strzliniec i zwiedzanie Zamku Książ też bardzo mi się podobało, taka odskocznia od roweru. Na pewno sam zamek muszę zwiedzić jeszcze raz, bo został niedostatek :) i koniecznie ze słuchawkami :) Teraz trochę o miejcu w którym nocowaliśmy - Hotel Las. Bardzo ładne miejsce, miła obsługa , pokoje odnowione i czyściutkie. Śniadania to mistrzostwo świata, od 7.00 do 10.00 pełny zestaw ,czego dusza zapragnie. Jestem pod wielkim wrażeniem . Do tego możliwość z bezpłatnego korzystania z basenu, sauny czy jacuzzi, po cięzkich treningach - zbawienna. Jestem bardzo zadowolony z pobytu na obozie.Trzymajcie się ciepło i do zobaczenia na treningach :) Z tego miejsca pragnę podziękować wszystkim uczestnikom obozu, bardzo miło spędzony czas. Dzięki Andrzej za organizację i propozycję tras. Dziękuję także naszym sponsorom firmie JAS-FBG S.A. i JSW S.A. za wspieranie naszego klubu.


Najbliższe treningi
Trening 23 - Terlicko
Dnia 15.06.2024
Godzina: 08:00Ostatni trening
Trening 22
Dnia 09.06.2024
Godzina: 11:00zobacz wszystkie

Najbliższe treningi juniorzy


Ostatni trening juniorzy
27 trening - szosa - Równica
Dnia 14.06.2024
Godzina: 08:00zobacz wszystkie

Najbliższe zawody
Rajd z metą na Równicy:15.09.2024 07:00

Cykl:06.10.2024 11:00


Najbliższe utramaratony


Ostatnie zawody
Cykl:07.04.2024 11:00
Rozegrano


Ostatnie ultramaratony
:01.01.1970 01:00
Rozegrano

zobacz wszystkieMarzena ErmOd 2004 roku we wrześniu spotykamy się na "Rajdzie z metą na Równicy". Zbiórka jest na placu autobusowym przy KWK "Zofiówka". Wspólnie jedziemy do mostu w Ustroniu, gdzie zaczyna się podjazd pod Równicę. Po drodze można w każdym miejscu do nas dołączyć. Start wspólny do wyścigu jest na początku mostu i ścigamy się do linii poboru opłat na Równicy (5 km). Po przyjechaniu wszystkich uczestników udajemy się na mały poczęstunek do schroniska. Zapraszamy wszystkich chętnych.

logo


Ustroń, ul. Skalica

ostatnie wyniki


Stowarzyszenie Klub Kolarski JAS-KÓŁKA zrzesza amatorów dwóch kółek. Naszą kadrę tworzą zarówno rowerzyści, którzy cenią sobie przejażdżki po okolicy, jak i Ci, którzy lubią się pościgać w różnych amatorskich wyścigach. Organizujemy treningi, obozy oraz wyścigi w wspólnym gronie, na które zapraszamy wszystkich chętnych. Członkostwo w klubie jest dla wszystkich, którzy zaakceptują Statut i uchwały oraz uzyskają akceptację Zarządu. Jednym zdaniem - JAS-KÓŁKA jest otwarta dla wszystkich.

skład

19 stycznia 2013r. odbyło się zebranie założycielskie, na którym klub, w obecności 22 osób, przyjmuje oficjalną nazwę Stowarzyszenie Klub Kolarski JAS-KÓŁKA. W skład zarządu wchodzą: Andrzej Młynek - prezes, Eugeniusz Małyjurek - członek, Dariusz Puzoń - członek. Zaś Komisję Rewizyjną tworzą: Marcin Kowol - przewodniczący, Bartłomiej Pala - członek, Piotr Piwoński - członek. 22 lutego zostajemy zarejestrowani w Urzędzie Miasta, otrzymujemy numer ewidencyjny 44. 1 marca otrzymujemy REGON nr 243193367, a 4 marca NIP nr 6332231649. 3 marca startuje strona internetowa www.jas-kolka.pl.
W dniu 13.06.2021r. odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze, na którym podsumowano ostatnie cztery lata i wybrano nowe władze klubu. Po wspólnym głosowaniu na stanowisku Prezesa pozostał Andrzej Młynek, do Zarządu zostali powołani Dariusz Puzoń, oraz Dominik Rygała, a do Komisji Rewizyjnej wybrano Marcina Kowola, Sebastiana Matuszaka i Eugeniusza Małyjurka.

statut