Motywacja do wygranej jest ważna, ale motywacja do przygotowania się jest niezbędna.

Joe Paterno


Galeria Zdjęć Filmy Forum

News

MILÓWKA CHALLENGE TIME TRIAL

image

25.05.2022 15:06, Młynek Andrzej
   21 maja odbyła się czasówka ze startem w Milówce, a metą na Ochodzitej. Trasa miała długość 9,5 km, a w pionie było do pokonania 420 m. Na starcie stanęło ośmioro naszych reprezentantów.


   Milówka Challenge TT to drugi etap z cyklu Activejet Classic Race 2022, rozgrywany jako jazda indywidualna na czas pod górę, ze startem w Milówce, a metą na Ochodzitej. Trasa liczyła 9,5 km, a przewyższenie wynosiło 420 m
.
   Kapitalnym występem popisała się nasza drużyna, którą reprezentowało ośmiu zawodników.  


   Zwycięstwem w kat. K3 może pochwalić się Angelika Tlołka, jej czas to 28,27 min, co dało także 2 msc. open wśród kobiet.
 
   Także Gosia Kustra-Kapol wygrała w kat. K4, a jej czas 32,22 min pozwolił uplasować się na 7 msc. open kobiet. 

   Bardzo dobry czas 31,15 min dał Emilce Plucie 4 msc. w kat. K2 oraz 6 open kobiet.

  .  Rewelacyjny czas 24,18 min, który wykręcił Piotrek Kukla dał 10 msc. open, a 4 w kat. M3. 

    Minimalnie gorszy czas 24,24 min wykręcił Patryk Urbanek, zajmując 11 open i 5 w M3.  

   Świetny rezultat 26,51 min dał Marcinowi Kowolowi 17 msc. open, a 6 w M4.  

   Super wynikiem 27,39 min Marek Langiewicz stanął na 2 stopniu podium w kat. M5, zajmując 22 msc. open.  

   Wynik 28,10 min pozwolił Marcinowi Wróblowi zająć 28 open i 11 w M3.

      Kapitalnymi wynikami nasza drużyna wywalczyła 2 msc. w klasyfikacji drużynowej.


      Serdecznie gratulujemy kolejnego świetnego występu. Bijemy wielkie brawa i bardzo dziękujemy za godne reprezentowanie Jas-Kółek.

Komentarze

27.05.2022 18:10:45,Kukla Piotr

Gratulacje dla wszystkich zawodników za udział w Milówka Challenge. Była to wbrew pozorom trudna czasówka, nierówne nachylenie, nawierzchnia i przede wszystkim wiatr miały ogromny wpływ na poziom trudności czasówki. Szczególne gratulacje należą się Angeli za kolejne miejsce na podium OPEN i to w konkurencji której szczerze nie lubi ale może się do niej przekona. Kolejny raz bardzo dobrze zaprezentowały się Gosia i Emilia. W szerokiej czołówce znalazł się też Patryk mimo faktu, że nie był zadowolony z tej czasówki. Najgłośniej jednak zrobiło się o Marku i to nie z powodu miejsca na podium jakie wywalczył ale przez jego wyczyny przed startem czasówki . Mimo wszystko Marek spisał się świetnie i osiągnął dobry wynik. Swoje do dorobku drużyny dołożyli też Marcin Kowol i Marcin Wróbel, regularnie reprezentujący klub na ważnych zawodach w naszym kraju. Debiut jako Jas-Kółka zaliczył Grzegorz Greń i może z niego być zadowolony. Ja ze swojej postawy jestem zadowolony ale wiem, że mogłem spisać się lepiej, sporo czasu straciłem na samym starcie i ostatnim kilometrze przed metą. Organizacja zawodów i ogólnie panująca atmosfera sprawia, że chce się wrócić na zawody organizowane przez TCE, Road Maraton jest kilka klas za nimi.

27.05.2022 20:23:20,Młynek Andrzej

Grzesiu Greń nie jest jeszcze Jas-Kółką, ale nic przeciwko, zapraszamy. Mała, nic nie znacząca pomyłka, chyba. Wszyscy rewelacyjnie pojechali, a co dokładnie z Markiem? Przyznać się.


Najbliższe treningi


Ostatni trening
Trening 52
Dnia 29.10.2023
Godzina: 11:00zobacz wszystkie

Najbliższe treningi juniorzy


Ostatni trening juniorzy
Trening LXIV - szosa
Dnia 08.11.2023
Godzina: 14:00zobacz wszystkie

Najbliższe zawody

Najbliższe utramaratony


Ostatnie zawody
Cykl:07.10.2023 10:00
Rozegrano


Ostatnie ultramaratony
Ultramaratony:15.07.2023 17:00
Rozegrano

zobacz wszystkieMarzena ErmOd 2004 roku we wrześniu spotykamy się na "Rajdzie z metą na Równicy". Zbiórka jest na placu autobusowym przy KWK "Zofiówka". Wspólnie jedziemy do mostu w Ustroniu, gdzie zaczyna się podjazd pod Równicę. Po drodze można w każdym miejscu do nas dołączyć. Start wspólny do wyścigu jest na początku mostu i ścigamy się do linii poboru opłat na Równicy (5 km). Po przyjechaniu wszystkich uczestników udajemy się na mały poczęstunek do schroniska. Zapraszamy wszystkich chętnych.

logo


Ustroń, ul. Skalica

ostatnie wyniki


Stowarzyszenie Klub Kolarski JAS-KÓŁKA zrzesza amatorów dwóch kółek. Naszą kadrę tworzą zarówno rowerzyści, którzy cenią sobie przejażdżki po okolicy, jak i Ci, którzy lubią się pościgać w różnych amatorskich wyścigach. Organizujemy treningi, obozy oraz wyścigi w wspólnym gronie, na które zapraszamy wszystkich chętnych. Członkostwo w klubie jest dla wszystkich, którzy zaakceptują Statut i uchwały oraz uzyskają akceptację Zarządu. Jednym zdaniem - JAS-KÓŁKA jest otwarta dla wszystkich.

skład

19 stycznia 2013r. odbyło się zebranie założycielskie, na którym klub, w obecności 22 osób, przyjmuje oficjalną nazwę Stowarzyszenie Klub Kolarski JAS-KÓŁKA. W skład zarządu wchodzą: Andrzej Młynek - prezes, Eugeniusz Małyjurek - członek, Dariusz Puzoń - członek. Zaś Komisję Rewizyjną tworzą: Marcin Kowol - przewodniczący, Bartłomiej Pala - członek, Piotr Piwoński - członek. 22 lutego zostajemy zarejestrowani w Urzędzie Miasta, otrzymujemy numer ewidencyjny 44. 1 marca otrzymujemy REGON nr 243193367, a 4 marca NIP nr 6332231649. 3 marca startuje strona internetowa www.jas-kolka.pl.
W dniu 13.06.2021r. odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze, na którym podsumowano ostatnie cztery lata i wybrano nowe władze klubu. Po wspólnym głosowaniu na stanowisku Prezesa pozostał Andrzej Młynek, do Zarządu zostali powołani Dariusz Puzoń, oraz Dominik Rygała, a do Komisji Rewizyjnej wybrano Marcina Kowola, Sebastiana Matuszaka i Eugeniusza Małyjurka.

statut