Jeśli nie robisz tego co jest najlepsze dla twojego ciała, jesteś tym, który pojawia się na samym końcu.

Julius Erving


Galeria Zdjęć Filmy Forum

News

HOTEL PODIUM UPHILL STOŻEK I IV CYCLOCROSS RYDUŁTOWY

image

29.11.2018 23:22, Szatkowska Aleksandra
Na dworze mróz, więc pozwolimy sobie rozgrzać Was wiadomościami o ostatnich w tym sezonie bardzo udanych startach naszego juniora Marcina Hudoby!

Hotel Podium UPHILL Stożek, jak sama nazwa zawodów wskazuje, to wyścig pod górę Stożek. Te bardzo ciężkie zawody odbywały się 20 października w formie indywidualnej jazdy na czas. Do pokonania kolarze mieli 3700 m w poziomie (chociaż ciężko to nazwać faktycznie poziomem ;-) ) oraz… 370 m w pionie!

Na tych arcytrudnych zawodach MTB mieliśmy tylko jednego zawodnika, który jednak udowodnił, że w przypadku Jas-Kółek ilość wcale nie odpowiada jakości, bo nasz junior poradził sobie fenomenalnie!

Marcin Hudoba, bo o nim mowa, pokazał niesamowitą moc w nogach i pokonał Stożek w naprawdę fantastycznym i ekspresowym czasie 00:19:55 zajmując niesamowite 9 miejsce OPEN oraz plasując się zaledwie 3 sekundy za podium w kategorii wiekowej M2, czyli zajął w niej 4 miejsce!

Marcin jednak nie spoczął na laurach i kilkanaście dni później 11 listopada wystartował w IV Cyclocrossie Rydułtowy, czyli kolejnych zawodach MTB, tym razem na nieco bardziej płaskim terenie. I tutaj także nie zawiódł, dał z siebie wszystko i wykręcił kolejny fantastyczny wynik, wywalczając 10 miejsce wśród zawodników z kategorii 16-40 lat MTB!

Młodszy brat Marcina postanowił pójść w jego ślady i także wystartował w tych zawodach. I patrząc na wyniki można stwierdzić jedno – że te chłopaki ściganie mają we krwi, bo w kategorii do 10 lat Damian Hudoba zajął rewelacyjne 6 miejsce!

Bardzo gorąco gratulujemy Marcinowi fenomenalnych występów na koniec sezonu, a jego bratu Damianowi bardzo udanego debiutu w zawodach kolarskich! Marcin udowodnił, że noga podaje nie tylko na szosie, ale także w terenie, z czego jesteśmy bardzo dumni! Dziękujemy za tak świetne reprezentowanie Jas-Kółek na zawodach! Życzymy aby kolejny sezon także był obfity w sukcesy naszego juniora!

Komentarze

30.11.2018 07:23:59,Otfinowski Grzegorz

Młody , jadę do Ciebie po autograf ! Niedługo się nie dopcham .

30.11.2018 19:35:01,Młynek Andrzej

Brawo, wielkie gratulacje. Wiem, że następny sezon ma być jeszcze lepszy.

01.12.2018 20:45:45,Rygała Agnieszka

Wielkie brawa dla Marcina i Damiana!!! Super👍

02.12.2018 08:34:35,Jaworek Wojciech

Gratulacje.


Najbliższe treningi


Ostatni trening
XL trening
Dnia 13.11.2022
Godzina: 11:00zobacz wszystkie

Najbliższe treningi juniorzy


Ostatni trening juniorzy
Trening 53
Dnia 08.10.2022
Godzina: 11:00zobacz wszystkie

Najbliższe zawody

Ostatnie zawody
Cykl:22.10.2022 12:00
Rozegrano

zobacz wszystkieMarzena ErmOd 2004 roku we wrześniu spotykamy się na "Rajdzie z metą na Równicy". Zbiórka jest na placu autobusowym przy KWK "Zofiówka". Wspólnie jedziemy do mostu w Ustroniu, gdzie zaczyna się podjazd pod Równicę. Po drodze można w każdym miejscu do nas dołączyć. Start wspólny do wyścigu jest na początku mostu i ścigamy się do linii poboru opłat na Równicy (5 km). Po przyjechaniu wszystkich uczestników udajemy się na mały poczęstunek do schroniska. Zapraszamy wszystkich chętnych.

logo


Ustroń, ul. Skalica

ostatnie wyniki


Stowarzyszenie Klub Kolarski JAS-KÓŁKA zrzesza amatorów dwóch kółek. Naszą kadrę tworzą zarówno rowerzyści, którzy cenią sobie przejażdżki po okolicy, jak i Ci, którzy lubią się pościgać w różnych amatorskich wyścigach. Organizujemy treningi, obozy oraz wyścigi w wspólnym gronie, na które zapraszamy wszystkich chętnych. Członkostwo w klubie jest dla wszystkich, którzy zaakceptują Statut i uchwały oraz uzyskają akceptację Zarządu. Jednym zdaniem - JAS-KÓŁKA jest otwarta dla wszystkich.

skład

19 stycznia 2013r. odbyło się zebranie założycielskie, na którym klub, w obecności 22 osób, przyjmuje oficjalną nazwę Stowarzyszenie Klub Kolarski JAS-KÓŁKA. W skład zarządu wchodzą: Andrzej Młynek - prezes, Eugeniusz Małyjurek - członek, Dariusz Puzoń - członek. Zaś Komisję Rewizyjną tworzą: Marcin Kowol - przewodniczący, Bartłomiej Pala - członek, Piotr Piwoński - członek. 22 lutego zostajemy zarejestrowani w Urzędzie Miasta, otrzymujemy numer ewidencyjny 44. 1 marca otrzymujemy REGON nr 243193367, a 4 marca NIP nr 6332231649. 3 marca startuje strona internetowa www.jas-kolka.pl.
W dniu 13.06.2021r. odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze, na którym podsumowano ostatnie cztery lata i wybrano nowe władze klubu. Po wspólnym głosowaniu na stanowisku Prezesa pozostał Andrzej Młynek, do Zarządu zostali powołani Dariusz Puzoń, oraz Dominik Rygała, a do Komisji Rewizyjnej wybrano Marcina Kowola, Sebastiana Matuszaka i Eugeniusza Małyjurka.

statut