Ludzie mogą wątpić w to co mówisz, ale uwierzą w to co robisz.

Lewis Cass


Galeria Zdjęć Filmy Forum

News

HORSKA ĆASOVKA Z HROMADNYM STARTEM NA JAVOROVY

image

18.09.2016 16:09, Szatkowska Aleksandra
Dzisiejszego dnia odbyła się trzecia i ostatnia z cyklu czasówka po czeskiej stronie Beskidów, której meta znajdowała się na Javorovym.
Podjazd na Javorovy nie należy do najłatwiejszych, o czym Jas-Kółki mogły się nieraz przekonać na treningach. Dystans, na którym się ścigali zawodnicy biorący udział wyniósł 5,8 km.
Pomimo niepewnej pogody na naszych zawodach pojawiło się aż 10 zawodników.

Tym razem zwycięzcą został Dariusz Puzoń, który linię mety przekroczył w czasie 00:22:49.
Drugi na szczycie zameldował się Krzysztof Dawidowicz, kolega z drużyny MTB Pressing Team, natomiast trzeci również Jas-Kółka - Zbigniew Bieryt.

Całkowite wyniki można znaleźć TUTAJ.
Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na następne zawody przez nas organizowane, czyli październikowe zakończenie sezonu z Jas-Kółkami! :)

Komentarze

18.09.2016 19:12:18,Młynek Andrzej

Dzięki za dzisiejsze ściganie, graty dla Darka, nie było mocnych dziś na kapitana. Frekwencja nawet dopisała, biorąc pod uwagę, że chyba wszyscy mamy chyba dość ścigania na ten sezon, a i pogoda była niepewna. Co do pogody, to była idealna do mocnej jazdy, spasowała super, kto przyjechał na pewno był zadowolony, a kto się wystraszył niech żałuje i na przyszłość, trzeba wierzyć, wiara czyni cuda. Co prawda w drodze powrotnej przez Karwinę jechaliśmy po mokrym asfalcie, ale tylko w tym miasteczku było mokro, reszta trasy super. Podziękowania dla kolegów z MTB Pressing, dobrze jest się pościgać nie tylko z Jas-Kółkami, zapraszam na nasze zawody.

18.09.2016 21:30:44,Rygała Dominik

Dzięki za dzisiejsze ściganie. Podjazd jest dość wymagający tym bardziej gratulacje dla Darka. Ja razem z Krzyśkiem walczyliśmy o drugie miejsce. Niestety przed ostatnim przewyższeniem wypięło mi się koło z zacisku i do mety te kilka metrów musiałem iść z buta. Dzięki Krzychu za współzawodnictwo. Nas z Agą niestety chmura deszczu dopadła, ale pomimo tego było super.

23.09.2016 09:47:03,Dawidowicz Krzysztof

Trzeba to Domi powtórzyć i sprawdzić kto faktycznie byłby 2. Najlepiej jeszcze w tym sezonie


Najbliższe treningi


Ostatni trening
XL trening
Dnia 13.11.2022
Godzina: 11:00zobacz wszystkie

Najbliższe treningi juniorzy


Ostatni trening juniorzy
Trening 53
Dnia 08.10.2022
Godzina: 11:00zobacz wszystkie

Najbliższe zawody

Ostatnie zawody
Cykl:22.10.2022 12:00
Rozegrano

zobacz wszystkieMarzena ErmOd 2004 roku we wrześniu spotykamy się na "Rajdzie z metą na Równicy". Zbiórka jest na placu autobusowym przy KWK "Zofiówka". Wspólnie jedziemy do mostu w Ustroniu, gdzie zaczyna się podjazd pod Równicę. Po drodze można w każdym miejscu do nas dołączyć. Start wspólny do wyścigu jest na początku mostu i ścigamy się do linii poboru opłat na Równicy (5 km). Po przyjechaniu wszystkich uczestników udajemy się na mały poczęstunek do schroniska. Zapraszamy wszystkich chętnych.

logo


Ustroń, ul. Skalica

ostatnie wyniki


Stowarzyszenie Klub Kolarski JAS-KÓŁKA zrzesza amatorów dwóch kółek. Naszą kadrę tworzą zarówno rowerzyści, którzy cenią sobie przejażdżki po okolicy, jak i Ci, którzy lubią się pościgać w różnych amatorskich wyścigach. Organizujemy treningi, obozy oraz wyścigi w wspólnym gronie, na które zapraszamy wszystkich chętnych. Członkostwo w klubie jest dla wszystkich, którzy zaakceptują Statut i uchwały oraz uzyskają akceptację Zarządu. Jednym zdaniem - JAS-KÓŁKA jest otwarta dla wszystkich.

skład

19 stycznia 2013r. odbyło się zebranie założycielskie, na którym klub, w obecności 22 osób, przyjmuje oficjalną nazwę Stowarzyszenie Klub Kolarski JAS-KÓŁKA. W skład zarządu wchodzą: Andrzej Młynek - prezes, Eugeniusz Małyjurek - członek, Dariusz Puzoń - członek. Zaś Komisję Rewizyjną tworzą: Marcin Kowol - przewodniczący, Bartłomiej Pala - członek, Piotr Piwoński - członek. 22 lutego zostajemy zarejestrowani w Urzędzie Miasta, otrzymujemy numer ewidencyjny 44. 1 marca otrzymujemy REGON nr 243193367, a 4 marca NIP nr 6332231649. 3 marca startuje strona internetowa www.jas-kolka.pl.
W dniu 13.06.2021r. odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze, na którym podsumowano ostatnie cztery lata i wybrano nowe władze klubu. Po wspólnym głosowaniu na stanowisku Prezesa pozostał Andrzej Młynek, do Zarządu zostali powołani Dariusz Puzoń, oraz Dominik Rygała, a do Komisji Rewizyjnej wybrano Marcina Kowola, Sebastiana Matuszaka i Eugeniusza Małyjurka.

statut