Inni ludzie nie muszą po mnie wiele oczekiwać… ale ja mam wysokie oczekiwania w stosunku do siebie.

Shannon Miller


Galeria Zdjęć Filmy Forum

News

CASOVKA 3x TOP CZ. LYSA HORA

image

11.08.2020 17:26, Szatkowska Aleksandra
Lysa Hora to najwyższy szczyt Beskidu Śląsko-Morawskiego, więc nic dziwnego, że masowo odwiedzana jest przez kolarzy. Nic dziwnego również, że nasi południowi sąsiedzi postanowili zorganizować tam zawody.

A nas także trzecia rzecz nie dziwi, mianowicie, że Jas-Kółki przywiozły z Lysej Hory kolejne w tym okrojonym sezonie podia!
Casovka 3x TOP cz. Lysa Hora, to jak sama nazwa wskazuje, zawody w formie indywidualnej jazdy na czas pod sławetną Lysą Horę. 8,5 km ciężkiego i wyczerpującego podjazdu, szczególnie w takim upale, jaki panował w niedzielę 9 sierpnia, dawał nieźle w kość wszystkim startującym. Stąd nasz podziw i brawa dla śmiałków, którzy zdecydowali się wystartować.

 

Najszybszą Jas-Kółką okazał się nie kto inny jak Patrycjusz Urbanek, który z fenomenalnym czasem 00:30:45 zajął 3 miejsce OPEN oraz 2 w kategorii wiekowej M30-39, w której ustąpił tylko zwycięzcy całego wyścigu, naszemu koledze Amadeuszowi Brachaczek!

Tuż za podium uplasował się nasz drugi zawodnik, czyli Piotr Kukla, dla którego to były pierwsze zawody w tym sezonie. Piotrek mógł pochwalić się rewelacyjną formą i z fantastycznym czasem 00:30:47 zajął 4 miejsce OPEN oraz 2 w kategorii wiekowej M29! Piotrek zamknął zawodników z czasem poniżej 31 minut, a następny zawodnik miał minutową stratę do naszego zawodnika. Można z tego wyciągnąć prosty wniosek – mamy w swoich szeregach prawdziwą czołówkę wspinaczy górskich!

Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom niesamowitej formy, którą zaprezentowali na tych zawodach oraz zdobytych niesamowitych miejsc i kolejnych sukcesów do kolekcji! Gorąco dziękujemy za reprezentowanie Klubu na najwyższym poziomie! Życzymy kolejnych tak wysokich miejsc i udanych przyszłych startów!

Komentarze

12.08.2020 06:13:03,Jaworek Wojciech

Brawo Panowie!!! Świetny występ, Gratulacje.

12.08.2020 13:46:42,Sieńko Marek

Gratulacje chłopaki! Wiem ile energii pożera Lysa i nie wyobrażam sobie jak w takim czasie potraficie się tam wdrapać :)

13.08.2020 14:52:51,Młynek Andrzej

Brawo, fantastyczne czasy. Ja był napisał, że Jas-Kółki zdominowały te zawody, Amadeusz jest mile zawsze widziany na naszych zawodach, sam też chyba lubi z nami się ścigać, trenuje Go, Ten Którego Nie Będę Imienia Wymieniał, więc jest w 1/4 Jas-Kółką. Tylko jakiś Czech się między nimi zaplątał, a tak pierwsza czwórka "nasza". Wielkie, wielkie gratulacje.


Najbliższe treningi


Ostatni trening
XL trening
Dnia 13.11.2022
Godzina: 11:00zobacz wszystkie

Najbliższe treningi juniorzy


Ostatni trening juniorzy
Trening 53
Dnia 08.10.2022
Godzina: 11:00zobacz wszystkie

Najbliższe zawody

Ostatnie zawody
Cykl:22.10.2022 12:00
Rozegrano

zobacz wszystkieMarzena ErmOd 2004 roku we wrześniu spotykamy się na "Rajdzie z metą na Równicy". Zbiórka jest na placu autobusowym przy KWK "Zofiówka". Wspólnie jedziemy do mostu w Ustroniu, gdzie zaczyna się podjazd pod Równicę. Po drodze można w każdym miejscu do nas dołączyć. Start wspólny do wyścigu jest na początku mostu i ścigamy się do linii poboru opłat na Równicy (5 km). Po przyjechaniu wszystkich uczestników udajemy się na mały poczęstunek do schroniska. Zapraszamy wszystkich chętnych.

logo


Ustroń, ul. Skalica

ostatnie wyniki


Stowarzyszenie Klub Kolarski JAS-KÓŁKA zrzesza amatorów dwóch kółek. Naszą kadrę tworzą zarówno rowerzyści, którzy cenią sobie przejażdżki po okolicy, jak i Ci, którzy lubią się pościgać w różnych amatorskich wyścigach. Organizujemy treningi, obozy oraz wyścigi w wspólnym gronie, na które zapraszamy wszystkich chętnych. Członkostwo w klubie jest dla wszystkich, którzy zaakceptują Statut i uchwały oraz uzyskają akceptację Zarządu. Jednym zdaniem - JAS-KÓŁKA jest otwarta dla wszystkich.

skład

19 stycznia 2013r. odbyło się zebranie założycielskie, na którym klub, w obecności 22 osób, przyjmuje oficjalną nazwę Stowarzyszenie Klub Kolarski JAS-KÓŁKA. W skład zarządu wchodzą: Andrzej Młynek - prezes, Eugeniusz Małyjurek - członek, Dariusz Puzoń - członek. Zaś Komisję Rewizyjną tworzą: Marcin Kowol - przewodniczący, Bartłomiej Pala - członek, Piotr Piwoński - członek. 22 lutego zostajemy zarejestrowani w Urzędzie Miasta, otrzymujemy numer ewidencyjny 44. 1 marca otrzymujemy REGON nr 243193367, a 4 marca NIP nr 6332231649. 3 marca startuje strona internetowa www.jas-kolka.pl.
W dniu 13.06.2021r. odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze, na którym podsumowano ostatnie cztery lata i wybrano nowe władze klubu. Po wspólnym głosowaniu na stanowisku Prezesa pozostał Andrzej Młynek, do Zarządu zostali powołani Dariusz Puzoń, oraz Dominik Rygała, a do Komisji Rewizyjnej wybrano Marcina Kowola, Sebastiana Matuszaka i Eugeniusza Małyjurka.

statut