Łut szczęścia zdarza się osobom przygotowanym.

Trener - Darrel Royal


Galeria Zdjęć Filmy Forum

News

BYSTRICE-LOUĆKA ZAVOD DO VYRCHU

image

09.06.2022 22:16, Młynek Andrzej
   Slezky Pohar Amaterskich Cyklistu (SPAC) to cykl wyścigów u naszych południowych sąsiadów, Czechów. 5 czerwca odbyły się zavody do vyrchu, jak nazywają to Czesi. Kapitalnym występem popisali się nasi zawodnicy. Open wśród kobiet, jak i mężczyzn wygrały Jas-Kółki.


       Start odbywał się kategoriami. Trasa liczyła 6,5 km, a przewyższenie wynosiło 493 m. Ostatnie 2 km to mordercza końcówka wyścigu, której średnie nachylenie wynosi ponad 12%, a miejscami sięga 20%.

   I ten ostatni odcinek był popisem Jas-Kółek. Żadnych szans swoim rywalom nie dali Angelika Tlołka i Patryk Urbanek. Oprócz wymienionej dwójki, bardzo dobry występ zaliczyli Marek Langiewicz i Marcin Wróbel

   . A tak przedstawiają się poszczególne wyniki: 

     Angelika Tlołka z czasem 25,39 min zwyciężyła wśród kobiet. 

     Patryk Urbanek osiągając czas 20,37 min wygrał open mężczyzn. Jego czas to rekord wjazdu.  

    Marek Langiewicz wywalczył 5 msc. w kat.D, co dało 30 msc. open, a jego czas to 24,42 min.  

    Marcin Wróbel wykręcił czas 25,49 min, co pozwoliło zająć 9 msc. w kat.B, a open 37 msc.    


     Jesteśmy bardzo dumni z naszych reprezentantów i gratulujemy osiągniętych wspaniałych wyników, a także bijemy wielkie brawa.  

Komentarze

12.06.2022 18:50:43,Patrycjusz Urbanek

To jest całkiem inny świat niż ten znany z polski. Na starcie bezstresowo. Bez walki o miejsce w sektorze. Bez przepychanek. W oczach rywali nie widziałem chęci mordu. Nie było głośników z ryczącą muzyką, która rozrywa bębenki w uszach. Nie było spikera nakręcającego jak do walki bokserskiej. Od strony sportowej dałem z siebie absolutnie wszystko. W pewnym momencie pomyślałem: ty pierdo%&*ny ch&* daj siebie wszystko! Ten ostatni raz! (+kilka niewyszukanych przekleństw pod swoim adresem w celu motywacji). Tak zmęczony, krótkotrwałym wysiłkiem nie byłem chyba nigdy. Wygrałem i byłem szczęśliwy. Udzieliłem wywiadu do kamery, odpowiadając na czasie pytania po polsku. Spędziłem trochę czasu z wspaniałymi ludźmi.

12.06.2022 21:25:09,Rygała Dominik

Gratululacje :)

13.06.2022 12:45:36,Grzybek Adam

Wielkie gratulacje,z niewielką ekipą byliśmy na miejscu i dopingowaliśmy na ostatniej ściance,oj szło się spocić.


Najbliższe treningi


Ostatni trening
XL trening
Dnia 13.11.2022
Godzina: 11:00zobacz wszystkie

Najbliższe treningi juniorzy


Ostatni trening juniorzy
Trening 53
Dnia 08.10.2022
Godzina: 11:00zobacz wszystkie

Najbliższe zawody

Ostatnie zawody
Cykl:22.10.2022 12:00
Rozegrano

zobacz wszystkieMarzena ErmOd 2004 roku we wrześniu spotykamy się na "Rajdzie z metą na Równicy". Zbiórka jest na placu autobusowym przy KWK "Zofiówka". Wspólnie jedziemy do mostu w Ustroniu, gdzie zaczyna się podjazd pod Równicę. Po drodze można w każdym miejscu do nas dołączyć. Start wspólny do wyścigu jest na początku mostu i ścigamy się do linii poboru opłat na Równicy (5 km). Po przyjechaniu wszystkich uczestników udajemy się na mały poczęstunek do schroniska. Zapraszamy wszystkich chętnych.

logo


Ustroń, ul. Skalica

ostatnie wyniki


Stowarzyszenie Klub Kolarski JAS-KÓŁKA zrzesza amatorów dwóch kółek. Naszą kadrę tworzą zarówno rowerzyści, którzy cenią sobie przejażdżki po okolicy, jak i Ci, którzy lubią się pościgać w różnych amatorskich wyścigach. Organizujemy treningi, obozy oraz wyścigi w wspólnym gronie, na które zapraszamy wszystkich chętnych. Członkostwo w klubie jest dla wszystkich, którzy zaakceptują Statut i uchwały oraz uzyskają akceptację Zarządu. Jednym zdaniem - JAS-KÓŁKA jest otwarta dla wszystkich.

skład

19 stycznia 2013r. odbyło się zebranie założycielskie, na którym klub, w obecności 22 osób, przyjmuje oficjalną nazwę Stowarzyszenie Klub Kolarski JAS-KÓŁKA. W skład zarządu wchodzą: Andrzej Młynek - prezes, Eugeniusz Małyjurek - członek, Dariusz Puzoń - członek. Zaś Komisję Rewizyjną tworzą: Marcin Kowol - przewodniczący, Bartłomiej Pala - członek, Piotr Piwoński - członek. 22 lutego zostajemy zarejestrowani w Urzędzie Miasta, otrzymujemy numer ewidencyjny 44. 1 marca otrzymujemy REGON nr 243193367, a 4 marca NIP nr 6332231649. 3 marca startuje strona internetowa www.jas-kolka.pl.
W dniu 13.06.2021r. odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze, na którym podsumowano ostatnie cztery lata i wybrano nowe władze klubu. Po wspólnym głosowaniu na stanowisku Prezesa pozostał Andrzej Młynek, do Zarządu zostali powołani Dariusz Puzoń, oraz Dominik Rygała, a do Komisji Rewizyjnej wybrano Marcina Kowola, Sebastiana Matuszaka i Eugeniusza Małyjurka.

statut