Jedynym miejscem, w którym sukces pojawia się wcześniej niż praca jest słownik.

Vidal Sassoon


Galeria Zdjęć Filmy Forum

News

BIKE ATELIER MTB MARATON GLIWICE

image

30.05.2017 00:03, Szatkowska Aleksandra
Jak się okazuje, w tym sezonie Jas-Kółki powoli rozkręcają się w zawodach MTB. W niedzielę 28 maja po raz kolejny Marek Marszałek spróbował swoich sił na rowerze górskim, tym razem po gliwickich lasach.
Wczoraj w Gliwicach odbyły się trzecie zawody z cyklu Bike Atelier MTB Maraton, gdzie organizatorzy przygotowali dla zawodników kilka wariantów tras. W tym roku po zawodach Gliwice mogą pochwalić się rekordową liczbą uczestników, sięgającą... 900 kolarzy, a w tym jedną Jas-Kółkę.
Marek Marszałek, bo o nim mowa, zdecydował się tym razem na nieco krótszą trasę, która liczyła sobie 32,5 km, którą pokonał w bardzo dobrym czasie 01:26:35, dzięki czemu uplasował się na 180 pozycji OPEN oraz 44 w kategorii wiekowej M40-49. Warto zaznaczyć, że na tym dystansie rywalizowało aż 468 zawodników.
Markowi szczerze gratulujemy kolejnego dobrego występu, tradycyjnie wyrażamy wdzięczność za godne reprezentowanie barw Jas-Kółek w MTB oraz życzymy wielu sukcesów i stale rosnącej formy w nadchodzących wyścigach :).

Komentarze

30.05.2017 11:34:35,Matuszak Sebastian

Brawa i gratulacje oraz powodzenia w kolejnych zawodach MTB :)

30.05.2017 20:22:47,Marszałek Marek

Z mojego punktu widzenia, to początek trasy był jakimś nieporozumieniem. Ludzie przyjechali się tam pościgać, a nie na spacer po lesie. Po dwóch kilometrach był wjazd do lasu poprzedzający przejazd po kładce przez strumyk. I tam się zaczęło. Pełno ludzi i dreptanie w miejscu. I tak przez cały ten lasek. Wystarczyła mała przeszkoda i tworzył się korek. I ja się pytam, czy to są warunki do ścigania? Jak dla mnie, to organizator dał d.py z tą trasą. Taki odcinek jak najbardziej, ale później jak się już to wszystko rozjedzie i nie ma takich tłumów kłębiących się przy byle przeszkodzie. Nie mam tu pretensji do ludzi którzy słabo jeżdżą, bo gdzieś muszą nabyć doświadczenia, tylko do organizatora, który mając doświadczenie z ubiegłego roku nic w tym kierunku nie zrobił. Szkoda kasy i nerwów na takie niby wycieczki. Z tego wszystkiego goniłem stracony czas i nawet nie zauważyłem rozjazdu, dlatego przejechałem krótszy dystans. Później żałowałem, że nie olałem Gliwic i nie pojechałem w niedzielę w góry. Szkoda tylko kasy za ten numer, którego już nie wykorzystam. To tyle na ten temat. Hej

30.05.2017 20:26:31,Młynek Andrzej

Cenne doświadczenie, wiemy, gdzie nie jechać w przyszłości.

01.06.2017 22:18:02,Sojecki Paweł

Gratulacje, nigdy nie startowałem w MTB ale wyobrażam sobie jaka musi być rzeźnia przy tylu zawodnikach, chyba nie trudno o jakiś wypadek pól tysiaka ludzi masakra. Jeszcze raz gratki za walkę i bardzo dobry wynik


Najbliższe treningi


Ostatni trening
XL trening
Dnia 13.11.2022
Godzina: 11:00zobacz wszystkie

Najbliższe treningi juniorzy


Ostatni trening juniorzy
Trening 53
Dnia 08.10.2022
Godzina: 11:00zobacz wszystkie

Najbliższe zawody

Ostatnie zawody
Cykl:22.10.2022 12:00
Rozegrano

zobacz wszystkieMarzena ErmOd 2004 roku we wrześniu spotykamy się na "Rajdzie z metą na Równicy". Zbiórka jest na placu autobusowym przy KWK "Zofiówka". Wspólnie jedziemy do mostu w Ustroniu, gdzie zaczyna się podjazd pod Równicę. Po drodze można w każdym miejscu do nas dołączyć. Start wspólny do wyścigu jest na początku mostu i ścigamy się do linii poboru opłat na Równicy (5 km). Po przyjechaniu wszystkich uczestników udajemy się na mały poczęstunek do schroniska. Zapraszamy wszystkich chętnych.

logo


Ustroń, ul. Skalica

ostatnie wyniki


Stowarzyszenie Klub Kolarski JAS-KÓŁKA zrzesza amatorów dwóch kółek. Naszą kadrę tworzą zarówno rowerzyści, którzy cenią sobie przejażdżki po okolicy, jak i Ci, którzy lubią się pościgać w różnych amatorskich wyścigach. Organizujemy treningi, obozy oraz wyścigi w wspólnym gronie, na które zapraszamy wszystkich chętnych. Członkostwo w klubie jest dla wszystkich, którzy zaakceptują Statut i uchwały oraz uzyskają akceptację Zarządu. Jednym zdaniem - JAS-KÓŁKA jest otwarta dla wszystkich.

skład

19 stycznia 2013r. odbyło się zebranie założycielskie, na którym klub, w obecności 22 osób, przyjmuje oficjalną nazwę Stowarzyszenie Klub Kolarski JAS-KÓŁKA. W skład zarządu wchodzą: Andrzej Młynek - prezes, Eugeniusz Małyjurek - członek, Dariusz Puzoń - członek. Zaś Komisję Rewizyjną tworzą: Marcin Kowol - przewodniczący, Bartłomiej Pala - członek, Piotr Piwoński - członek. 22 lutego zostajemy zarejestrowani w Urzędzie Miasta, otrzymujemy numer ewidencyjny 44. 1 marca otrzymujemy REGON nr 243193367, a 4 marca NIP nr 6332231649. 3 marca startuje strona internetowa www.jas-kolka.pl.
W dniu 13.06.2021r. odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze, na którym podsumowano ostatnie cztery lata i wybrano nowe władze klubu. Po wspólnym głosowaniu na stanowisku Prezesa pozostał Andrzej Młynek, do Zarządu zostali powołani Dariusz Puzoń, oraz Dominik Rygała, a do Komisji Rewizyjnej wybrano Marcina Kowola, Sebastiana Matuszaka i Eugeniusza Małyjurka.

statut