Zanim coś osiągniesz, musisz czegoś od siebie oczekiwać.

Michael Jordan


Galeria Zdjęć Filmy Forum

News

BESKYD TOUR I VELKA CENA ENERGOTISU

image

26.07.2022 13:41, Młynek Andrzej
 25 czerwca odbył się wyścig Beskyd Tour. Do wyboru były trzy dystanse, 163 km, 121 km i 63 km. W zawodach wystartowało czterech naszych zawodników. Bardzo dobry występ zaliczyli Angelika Tlołka, która pokonała wszystkie konkurentki oraz Marek Langiewicz, który zajął 3 msc. w kat. E. Natomiast 23 lipca odbył się wyścig pod górę ze startu wspólnego Velka Cena Energotisu. Zwycięstwo odniosła Angelika Tlołka, a wysokie 6 msc. zajął Patryk Urbanek.


        Na trudnej, wymagającej trasie Beskydu Tour wystartowało czworo naszych reprezentantów. Do wyboru były trzy dystanse.

     Na najdłuższym 163 km odcinku wystartowały dwie Jas-Kółki: 
     Marek Langiewicz z czasem 5,43,42 h stanął na 3 msc. na podium, co pozwoliło zająć 55 msc. open. 
      Marcin Kowol wywalczył 22 msc. w kat. C i 60 msc. open, a jego czas to 5,51,33 h.

      Na dystansie 121 km wystartowała Angelika Tlołka, która czasem 3,53,18 h wygrała zawody wśród kobiet. 

     Na najkrótszym 63 km odcinku bardzo dobrze zaprezentowała się Małgorzata Kustr-Kapol. Jej czas 1,37,20 h uplasował ją tuż za podium na 4 msc.             Drugimi zawodami u naszych południowych sąsiadów był wyścig ze startu wspólnego pod górę. Velka Cena Energotisu liczyła 12,6 km i miała 665 m przewyższenia. Na start zdecydowało się dwoje naszych zawodników.

     Angelika Tlołka nie dała kolejny raz szans swoim rywalką i z czasem 41,29 min odniosła zwycięstwo.
     Kapitalny czas 33,35 min dał Patrykowi Urbanek 6 msc. open.           Serdecznie gratulujemy i dziękujemy naszym zawodnikom za super wyniki i postawę na kolejnych wyścigach.

Komentarze

31.07.2022 10:36:32,Kukla Piotr

Gratulacje dla Was za udział w zawodach za południową granicą Polski. Beskyd Tour ma bardzo długą tradycję i wielu przyszłych zawodowych kolarzy brało w nim udział. Start razem z zawodnikami Elity zawsze ma swój plus bo można sprawdzić się w mocnej stawce. Brawa należą się Angelice za kolejne przekonywujące zwycięstwo, Gosi za walkę na krótkim ale szybkim dystansie, dla Marka za podium wśród rówieśników i Marcina za walkę o ukończenie zawodów po defekcie. Velka Cena Energotisu to również prestiżowe zawody w Czechach i kolejne super wyniki Jas-Kółek. Angela po raz kolejny pokazała, że w Polsce amatorskie kolarstwo żeńskie stoi na wyższym poziomie niż w Czechach a Patryk walczył jak równy z równym z mocnymi Czechami. Skład może wystartował skromny ale najmocniejszy z możliwych.


Najbliższe treningi


Ostatni trening
XL trening
Dnia 13.11.2022
Godzina: 11:00zobacz wszystkie

Najbliższe treningi juniorzy


Ostatni trening juniorzy
Trening 53
Dnia 08.10.2022
Godzina: 11:00zobacz wszystkie

Najbliższe zawody

Ostatnie zawody
Cykl:22.10.2022 12:00
Rozegrano

zobacz wszystkieMarzena ErmOd 2004 roku we wrześniu spotykamy się na "Rajdzie z metą na Równicy". Zbiórka jest na placu autobusowym przy KWK "Zofiówka". Wspólnie jedziemy do mostu w Ustroniu, gdzie zaczyna się podjazd pod Równicę. Po drodze można w każdym miejscu do nas dołączyć. Start wspólny do wyścigu jest na początku mostu i ścigamy się do linii poboru opłat na Równicy (5 km). Po przyjechaniu wszystkich uczestników udajemy się na mały poczęstunek do schroniska. Zapraszamy wszystkich chętnych.

logo


Ustroń, ul. Skalica

ostatnie wyniki


Stowarzyszenie Klub Kolarski JAS-KÓŁKA zrzesza amatorów dwóch kółek. Naszą kadrę tworzą zarówno rowerzyści, którzy cenią sobie przejażdżki po okolicy, jak i Ci, którzy lubią się pościgać w różnych amatorskich wyścigach. Organizujemy treningi, obozy oraz wyścigi w wspólnym gronie, na które zapraszamy wszystkich chętnych. Członkostwo w klubie jest dla wszystkich, którzy zaakceptują Statut i uchwały oraz uzyskają akceptację Zarządu. Jednym zdaniem - JAS-KÓŁKA jest otwarta dla wszystkich.

skład

19 stycznia 2013r. odbyło się zebranie założycielskie, na którym klub, w obecności 22 osób, przyjmuje oficjalną nazwę Stowarzyszenie Klub Kolarski JAS-KÓŁKA. W skład zarządu wchodzą: Andrzej Młynek - prezes, Eugeniusz Małyjurek - członek, Dariusz Puzoń - członek. Zaś Komisję Rewizyjną tworzą: Marcin Kowol - przewodniczący, Bartłomiej Pala - członek, Piotr Piwoński - członek. 22 lutego zostajemy zarejestrowani w Urzędzie Miasta, otrzymujemy numer ewidencyjny 44. 1 marca otrzymujemy REGON nr 243193367, a 4 marca NIP nr 6332231649. 3 marca startuje strona internetowa www.jas-kolka.pl.
W dniu 13.06.2021r. odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze, na którym podsumowano ostatnie cztery lata i wybrano nowe władze klubu. Po wspólnym głosowaniu na stanowisku Prezesa pozostał Andrzej Młynek, do Zarządu zostali powołani Dariusz Puzoń, oraz Dominik Rygała, a do Komisji Rewizyjnej wybrano Marcina Kowola, Sebastiana Matuszaka i Eugeniusza Małyjurka.

statut