Jeśli nie robisz tego co jest najlepsze dla twojego ciała, jesteś tym, który pojawia się na samym końcu.

Julius Erving


Galeria Zdjęć Filmy Forum

News

BESKIDZKI ZBÓJ

image

22.07.2022 13:53, Młynek Andrzej
  Nie próżnuje także nasz kolejny ultramaratończyk, Paweł Sojecki. Tym razem Paweł wystartował na górzystej trasie Beskidzkiego Zbója, która liczyła 550 km i 8500 m w pionie.


      16-17 lipca to bardzo pracowity dzień dla naszych maratończyków. Na starcie w Złatnej stanął Paweł Sojecki, który postanowił zmierzyć się z górską trasą 550 km, a przewyższenie przekroczyło 8 500 m. Trasa prowadziła min. przez Zakopane i była poprowadzona naszymi górami między Złatną i Zakopanem. Oczywiście pogoda także musiał swoje pięć groszy dołożyć i nie dała o sobie zapomnieć. Chłód i deszcz w nocy to już niemal tradycja ultramaratonów, a takie warunki w górach to już nie przelewki.

     Mimo nie najciekawszej aury, Paweł przejechał rewelacyjnie maraton i z czasem 25,41 h zajął 2 msc.


      Wielkie, wielkie brawa, ukłony do samej ziemi i serdecznie dziękujemy za Taką postawę.

Komentarze

22.07.2022 14:35:41,Młynek Andrzej

Pawełku widzę, że sezon ścigania w końcu rozpoczęty, bo już myślałem, że masz tak jak ja przerwę w startach. Przegrałeś z Przemkiem Szlagorem, niemożliwym zawodnikiem, który nie musi trenować, a zawsze jest w czubie, ma niemożliwy talent. Tak, że możesz czuć się wygranym.

31.07.2022 10:29:20,Kukla Piotr

Gratulacje za udział w tych zawodach i 2 miejsce na mecie. Małopolska 250tka którą zaliczyłem w zeszłym roku przy tym maratonie to pryszcz. Przemek Szlagor mimo że zazwyczaj wypowiada się o sobie i swoich możliwościach w sposób skromny, często walczy z problemami zdrowotnymi i ma wiele przerw w treningach a raczej jeździe na rowerze jest jednym z najmocniejszych kolarzy jakich znam i od wielu lat z powodzeniem walczy na długich dystansach więc jego wygrana nie jest i nie powinna być żadnym zaskoczeniem.


Najbliższe treningi


Ostatni trening
XL trening
Dnia 13.11.2022
Godzina: 11:00zobacz wszystkie

Najbliższe treningi juniorzy


Ostatni trening juniorzy
Trening 53
Dnia 08.10.2022
Godzina: 11:00zobacz wszystkie

Najbliższe zawody

Ostatnie zawody
Cykl:22.10.2022 12:00
Rozegrano

zobacz wszystkieMarzena ErmOd 2004 roku we wrześniu spotykamy się na "Rajdzie z metą na Równicy". Zbiórka jest na placu autobusowym przy KWK "Zofiówka". Wspólnie jedziemy do mostu w Ustroniu, gdzie zaczyna się podjazd pod Równicę. Po drodze można w każdym miejscu do nas dołączyć. Start wspólny do wyścigu jest na początku mostu i ścigamy się do linii poboru opłat na Równicy (5 km). Po przyjechaniu wszystkich uczestników udajemy się na mały poczęstunek do schroniska. Zapraszamy wszystkich chętnych.

logo


Ustroń, ul. Skalica

ostatnie wyniki


Stowarzyszenie Klub Kolarski JAS-KÓŁKA zrzesza amatorów dwóch kółek. Naszą kadrę tworzą zarówno rowerzyści, którzy cenią sobie przejażdżki po okolicy, jak i Ci, którzy lubią się pościgać w różnych amatorskich wyścigach. Organizujemy treningi, obozy oraz wyścigi w wspólnym gronie, na które zapraszamy wszystkich chętnych. Członkostwo w klubie jest dla wszystkich, którzy zaakceptują Statut i uchwały oraz uzyskają akceptację Zarządu. Jednym zdaniem - JAS-KÓŁKA jest otwarta dla wszystkich.

skład

19 stycznia 2013r. odbyło się zebranie założycielskie, na którym klub, w obecności 22 osób, przyjmuje oficjalną nazwę Stowarzyszenie Klub Kolarski JAS-KÓŁKA. W skład zarządu wchodzą: Andrzej Młynek - prezes, Eugeniusz Małyjurek - członek, Dariusz Puzoń - członek. Zaś Komisję Rewizyjną tworzą: Marcin Kowol - przewodniczący, Bartłomiej Pala - członek, Piotr Piwoński - członek. 22 lutego zostajemy zarejestrowani w Urzędzie Miasta, otrzymujemy numer ewidencyjny 44. 1 marca otrzymujemy REGON nr 243193367, a 4 marca NIP nr 6332231649. 3 marca startuje strona internetowa www.jas-kolka.pl.
W dniu 13.06.2021r. odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze, na którym podsumowano ostatnie cztery lata i wybrano nowe władze klubu. Po wspólnym głosowaniu na stanowisku Prezesa pozostał Andrzej Młynek, do Zarządu zostali powołani Dariusz Puzoń, oraz Dominik Rygała, a do Komisji Rewizyjnej wybrano Marcina Kowola, Sebastiana Matuszaka i Eugeniusza Małyjurka.

statut