Nie pozwól by to, czego nie możesz zrobić, miało wpływ na to, co możesz zrobić.

John Wooden


Galeria Zdjęć Filmy Forum

News

ROZPOCZĘCIE SEZONU Z JAS-KÓŁKAMI!

image

05.03.2019 12:16, Szatkowska Aleksandra
Wiosna zawitała, więc wszyscy powoli szykują formę na nowy sezon. Zapraszamy wszystkich chętnych na Oficjalne Rozpoczęcie Sezonu z nami! Szczegóły w poście!

Kiedy?
31 marca 2019

O której?
10:00 zbiórka, około 10:30 start.

Gdzie?
Zbiórka pod McDonaldem w Jastrzębiu-Zdroju. Start w Bziu na ul. Gospodarskiej (skrzyżowanie ul. Niepodległości, Spółdzielczej i Gospodarskiej).

Forma startu?
Jazda indywidualna na czas.

Jaka trasa?
Taka sama jak w zeszłym roku, dla przypomnienia LINK

Zapraszamy wszystkich chętnych na Oficjalne Rozpoczęcie Sezonu z Jas-Kółkami! Startujemy co 1 minutę, w kolejności odwrotnej do zeszłorocznej klasyfikacji generalnej naszego drużynowego cyklu, zgodnie z zasadą "ostatni będą pierwszymi" 😁. Osoby niesklasyfikowane startują jako pierwsze. Prosimy zabrać ze sobą numery startowe! Zawodnicy spoza klubu oraz członkowie, którzy nie mają swoich numerów, dostaną je przed startem.

UWAGA!
Zawody mają charakter treningu! Każdy odpowiada za swoje bezpieczeństwo, trasa nie będzie zabezpieczona na skrzyżowaniach, obowiązują nas przepisy kodeksu ruchu drogowego! Każdy startuje na własną odpowiedzialność!

Tak więc drodzy zawodnicy i zawodniczki - szykujcie formę i dobre humory, my zapewniamy świetną zabawę i doborowe towarzystwo. Po ściganiu tradycyjnie jedziemy na dobrą kawę, żeby omówić emocje na gorąco 😉.

Komentarze


Najbliższe treningi
Trening 10
Dnia 24.03.2019
Godzina: 11:00Ostatni trening
Trening 9
Dnia 17.03.2019
Godzina: 11:00zobacz wszystkie

Najbliższe treningi juniorzy
IV trening
Dnia 23.03.2019
Godzina: 11:00
Junior
OpiekunOstatni trening juniorzy
III trening
Dnia 18.03.2019
Godzina: 16:00zobacz wszystkie

Najbliższe zawody
Cykl:31.03.2019 10:00


Ostatnie zawody
:01.01.1970 01:00
Rozegrano

zobacz wszystkieMarzena ErmOd 2004 roku we wrześniu spotykamy się na "Rajdzie z metą na Równicy". Zbiórka jest na placu autobusowym przy KWK "Zofiówka". Wspólnie jedziemy do mostu w Ustroniu, gdzie zaczyna się podjazd pod Równicę. Po drodze można w każdym miejscu do nas dołączyć. Start wspólny do wyścigu jest na początku mostu i ścigamy się do linii poboru opłat na Równicy (5 km). Po przyjechaniu wszystkich uczestników udajemy się na mały poczęstunek do schroniska. Zapraszamy wszystkich chętnych.

logo


Ustroń, ul. Skalica

ostatnie wyniki


Stowarzyszenie Klub Kolarski JAS-KÓŁKA zrzesza amatorów dwóch kółek. Naszą kadrę tworzą zarówno rowerzyści, którzy cenią sobie przejażdżki po okolicy, jak i Ci, którzy lubią się pościgać w różnych amatorskich wyścigach. Organizujemy treningi, obozy oraz wyścigi w wspólnym gronie, na które zapraszamy wszystkich chętnych. Członkostwo w klubie jest dla wszystkich, którzy zaakceptują Statut i uchwały oraz uzyskają akceptację Zarządu. Jednym zdaniem - JAS-KÓŁKA jest otwarta dla wszystkich.

skład

19 stycznia 2013r. odbyło się zebranie założycielskie, na którym klub, w obecności 22 osób, przyjmuje oficjalną nazwę Stowarzyszenie Klub Kolarski JAS-KÓŁKA. W skład zarządu wchodzą: Andrzej Młynek - prezes, Eugeniusz Małyjurek - członek, Dariusz Puzoń - członek. Zaś Komisję Rewizyjną tworzą: Marcin Kowol - przewodniczący, Bartłomiej Pala - członek, Piotr Piwoński - członek. 22 lutego zostajemy zarejestrowani w Urzędzie Miasta, otrzymujemy numer ewidencyjny 44. 1 marca otrzymujemy REGON nr 243193367, a 4 marca NIP nr 6332231649. 3 marca startuje strona internetowa www.jas-kolka.pl.
W dniu 11.02.2017r. odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze, na którym podsumowano ostatnie cztery lata i wybrano nowe władze klubu. Po wspólnym głosowaniu na stanowisku Prezesa pozostał Andrzej Młynek, do Zarządu zostali powołani Dariusz Puzoń, oraz Dominik Rygała, a do Komisji Rewizyjnej wybrano Marcina Kowola, Sebastiana Matuszaka i Eugeniusza Małyjurka.

statut

likebox